Bára z MasterChefa odpovídala živě: Po vyřazení ze soutěže nezahálí, plánuje rozjet vlastní projekt

Zdroj: TV Nova

Pětatřicetiletá Bára opustila finálovou TOP16 jako první ze soutěžících. Její brzký odchod jí ale dal možnost přemýšlet nad svými vlastními projekty. Netroškaří a bude mít ještě hodně co dělat!

Soutěžící Bára opustila TOP16 nejlepších kuchařů pořadu MasterChef jako první. Neztratila ale naději a do budoucna má velké plány! Do svého týmu přibrala i ostatní soutěžící z oblíbené kuchařské show: „S Denisou a Kačkou chystáme projekt. Chtěly bychom mít takovou společnou skupinku, že bychom jezdily po celé ČR a objevovaly bychom místa, kde se dá dobře najíst a užít si hezký víkend a doporučovaly to naším fanouškům.“ prozradila, v čem se bude nově realizovat.

MasterChef: Bára Nosková - 1. vypadlík - 6
Zdroj: TV Nova

Bára je velice sympatická, nekonfliktní a podnikavá osobnost, takže nové přátelské a zároveň pracovní vztahy nenavázala pouze s Kačkou a Denisou. V soutěži jí k srdci přirostly také ostatní maminky s podobně starými dětmi: „Se Zuzkou a Ester bychom chtěly učit maminky, jak by měly vařit pro malé děti. Protože, když jsme byly my ty maminky, které nic neuměly, tak to pro nás byla ta nejtěžší věc na mateřství - vymyslet pro malé děti něco k jídlu.“ odhalila další ze svých plánů.
MasterChef: Bára Nosková - 1. vypadlík - 1
Zdroj: TV Nova

Největší respekt měla ze sedmnáctileté Kristiny a má pocit, že by si výhru zasloužila nejvíc ze všech. Mimo ní ale fandí také Zuzce, Denise, Kačce, Lee a Honzovi.

NA CELÝ LIVESTREAM SE PODÍVEJTE NYNÍ!


Bára odpovídala živě na divácké dotazy 7. 2. 2019 OD 14:00 v livestreamu na stránkách NovaPlus.cz a facebookvém profilu MasterChef Česko. Prozradila, se kterými soutěžícími si nesedla, a komu by naopak výhru přála ze všech nejvíc. Promluvila také o své modelingové kariéře, stravování a mnohem víc.

Cestu soutěží ostatních uchazečů o titul MasterChef Česko sledujte každou středu ve 21:35 na Nově!

TV Nova