Bára prozradila, proč jí podle jejího názoru porotci vyřadili ze soutěže

Zdroj: TV Nova

Prvním vypadlíkem z TOP16 se stala Bára. Vyřadila ji bedýnka s překvapením plná živých raků a nedopečené větrníky. Jaké byly její pocity bezprostředně po vyřazení?

Jeden úkol těžší než druhý! To čekalo Báru v pátém díle MasterChefa. Nejen, že si musela poradit s raky, se kterými v kuchyni pracovala vůbec poprvé, mimo to také musela v rozhodujícím úkole upéct větrníky. Což není žádná hračka, to ví nejedna zkušená cukrářka. „Je tam milion věcí, které se dají zkazit,“ okomentoval výzvu jeden z porotců Honza Punčochář a Radek Kašpárek jen dodal: „Mohou mít špatně zapracované těsto, že jím nenaběhne. Potom se také může stát, že budou mít sraženou karamelovou šlehačku, špatně propracovaný žloutkový krém.“ 

MasterChef: Bára Nosková - 1. vypadlík - větrník
Zdroj: TV Nova

Že není něco v pořádku, poznala Bára hned během vaření: „Víceméně jsem s tím počítala, neměla jsem dnes dobrý den a těžko se mi vařilo. Tušila jsem to. Jak se to nepovede na začátku, tak už se to těžko zachraňuje.“ okomentovala svůj výkon celkem odevzdaně.

V rozhovoru Bára prozradila i to, s kým se během natáčení nejvíce spřátelila a proč jí podle jejího názoru ze soutěže vyřadili.

114

GALERIE: MasterChef - Barbora Nosková

Zdroj: TV Nova

MasterChef: Bára Nosková - 1. vypadlík - 14

Hodnocení:Nezaznělo v reportáži to, co vás zajímá nejvíce? Připojte se dnes 7. února ve 14 hodin k živému vysílání na NovaPlus nebo na facebookovém profilu MasterChef Česko a zeptejte se Báry i vy na to, co byste rádi věděli!

TV Nova