Bojovnice Denisa z MasterChefa: Rakovinu léčí svépomocí a má vynikající výsledky!

Denisa Cziglová (31) se může radovat. Postoupila totiž v kulinářské show MasteChef Česko. Je zde bezesporu jednou z největších bojovnic. Alespoň v osobním životě určitě. Na mozku jí totiž našli nádor, ale ona chemoterapii odmítla. Léčí se dobrou náladou a zdravou, vegetariánskou stravou, se kterou slaví úspěchy. V pořadu Jak to vidí MasterChef prozradila Patricii Solaříkové (30), kdy se jí chce nejvíce hřešit.

Jestli je někdo zvyklý opravdu bojovat, je to Denisa Ciglová. Lékaři jí našli nádor na mozku, ale ona na chemoterapii nedochází. Poté, co prodělala čtyři operace, obrátila svůj život vzhůru nohama a snaží se rakovinu porazit vlastními silami. Přestala úplně jíst maso, ale sama přiznává, že jí občas chybí.

Jak to vidí MasterChef - ukázka
Zdroj: TV Nova

„Když je léto, tak slintám, ale držím se. Miluju hovězí steaky. V masu jsou karcinogenní buňky, které rozvíjejí rakovinu dál, takže musím být silná,“ prozradila Cziglová, která dál pracuje na svém snu.

 

Jejím snem je otevřít si bistro nebo stánek poblíž nemocnice, kam by si pacienti mohli zajít na něco dobrého. Sama tam strávila dost času a tvrdí, že nemocniční strava je příšerná.

Jak to vidí MasterChef SPLASH - Solaříková 2
Zdroj: TV Nova

Patricie Solaříková podotkla, že to chce opravdu silnou vůli a překopat svůj život od základů. „Když máte na kahánku a smrt v patách, tak člověk udělá maximum, aby se z toho dostal,“ dodala Denisa, která je důkazem toho, že zázraky se dějí. Na celý díl Jak to vidí MasterChef se podívejte zde!

V pořadu Jak to vidí MasterChef se od Patricie Solaříkové dozvíte každý týden nejrůznější informace ze zákulisí pořadu a zároveň se můžete těšit na rozhovory se soutěžícími.

 

Nova.cz