Miroslav Kalina otevřeně: Co ho na MasterChefovi baví a co štve? Do další řady má jednu dobrou radu!

Jak uspět v kulinářské soutěži MasterChef? Porotce Miroslav Kalina v tom má jasno! Podívejte se, co radí novým soutěžícím.

Kulinářští nadšenci se stále mohou hlásit do další řady show MasterChef (přihlašovací formulář ZDE). Diváci se tak zanedlouho mohou těšit na nové amatérské kuchaře, kteří se mezi sebou utkají o titul MasterChefa. Hodnotit je bude mimo jiné šéfkuchař a majitel několika restaurací Miroslav Kalina. Jak vzpomíná na natáčení předchozí řady? „Já na to vzpomínám hrozně rád, my jsme do toho šli, že to bude dobré a bude nás to bavit. Dobré to bylo a hrozně nás to bavilo," prozradil kuchař Kalina.

Porotci MasterChef Česko - 4
Zdroj: TV Nova

Každé natáčení má svá úskalí. Na obrazovce to vypadá, že jde vše hladce a záběry jsou za chvíli natočeny, ale opak je pravdou. Dlouhé čekání dokáže někdy pořádně unavit. Tím se ale Miroslav nenechal odradit a natáčení si s kolegy užíval. Možná i proto, že ho soutěžící mile překvapovali. „Je neuvěřitelné, jakým způsobem se dokážou vyvíjet, když nám naslouchají, a co pak předvádějí," zavzpomínal šéfkuchař.

 

MasterChef: Miroslav Kalina
Zdroj: TV Nova

Pro účastníky další řady má porotce dobrou radu. Jakou? Podívejte se na reportáž a poradí i vám!

 

Vaříte s láskou? Chcete se zúčastnit kuchařské show MasterChef Česko a ukázat, co ve vás je? Přihlásit se můžete zde!

 

 

kar