Masterchef česko

Co dnes dělají finalisté MasterChefa? Mají slušně rozjetou kariéru. Přihlaste se i vy

Show MasterChef Česko změnila soutěžícím od základu život. A to dokonce i těm, kteří nevyhráli. Teď se něco podobného může podařit i vám! Stačí se přihlásit do dalšího ročníku soutěže, casting probíhá právě teď!

MasterChef Česko skončil teprve před měsícem, někteří soutěžící ale už mají slušně našlápnutou kariéru. Například vítězka KristÍna vydala netradiční kuchařku. Navíc vyzvala na kuchařský souboj svou babičku. Která zvládla lépe připravit plněné papriky? Podívejte se TADY.

MasterChef pokračuje: Kristína Nemčková - 1.díl OP - 7
Zdroj: TV Nova

Velký krok ke svému snu stát se profesionálními kuchaři udělali také Honza s Oliverem. Ty si do svého týmu vybral porotce soutěže Přemek Forejt. Jak se jim v jeho restauraci daří a proč Honza přemýšlí nad jinou kariérou? Pusťte si exkluzivní video.
MasterChef pokračuje - Honza
Zdroj: TV Nova

Také Denise se hrnou pracovní nabídky. V soutěži se snažila nejen porotcům, ale i divákům přiblížit zdravou formu stravování. A to se jí daří i teď! Pracuje v cukrárně, kde připravují výtečné a hlavně zdravé zákusky. Kde ji najdete, se podívejte TADY.
MasterChef - Denisa
Zdroj: TV Nova

Lea, která se přímo během natáčení zasnoubila, se sice s přítelem rozešla, po pracovní stránce se jí ale daří skvěle! Pořádá kurzy vaření, kde žákům předává něco ze svého umu. Proč nakonec z veselky sešlo, prozradila ve videu.
Lea Skálová
Zdroj: TV Nova

Petr, který skončil těsně před branami finále, na vaření také nezanevřel. Rozjel velký projekt, do kterého zapojil i ostatní soutěžící. O co jde, se podívejte ve videu.
Petr Březina
Zdroj: Nova.cz

Pokud je i pro vás vaření vášní, neváhejte a přihlaste se do světově nejúspěšnější show MasterChef Česko. Stačí vyplnit formulář, který z vás může udělat kuchařskou hvězdu. Přihlásit se můžete ZDE.

Nova.cz