CO JSTE V TV NEVIDĚLI: Tereza v MasterChefovi nepostoupila tak hladce. Dostala ještě speciální úkol!

Aktualizováno 10.1. 2019 18:03
Zdroj: TV Nova

Kulinářská show MasterChef Česko zná první jména postupujících soutěžících. Mezi nimi je v tuto chvíli i Tereza Tichá, jejíž postup do dalšího kola nebyl tak jednoznačný, jak se divákům u televizních obrazovek mohlo zdát!

Porota si nebyla jejím černým rizotem s mořskými plody natolik jistá, aby ji poslala s čistým svědomím dál, takže se jí rozhodla dát ještě jeden rozhodující úkol. S tím si poradila bravurně, ale za celkem stresujících okolností: „Mám neskutečný mix všech možných pocitů, od šílené nervozity až po obrovskou euforii a adrenalin. Protože stát před takovými úžasnými kuchaři jako je porota MasterChefa je samo o sobě neskutečný zážitek a velká pocta,“ popisovala s úsměvem Terka své rozpoložení krátce po castingu.

MasterChef: Tichá - 3
Zdroj: TV Nova

V televizním díle diváci viděli, že porotci byli nerozhodní i v případě Itala Lila, který dostal od Honzy Punčocháře druhou šanci a úkol vyfiletovat a vykostit lososa. Ten si s tímto zadáním však neporadil dostatečně dobře a do dalšího kola na rozdíl od Terky nepostoupil.
MasterChef: Tichá - 1
Zdroj: TV Nova

Sledujte cestu Terezy i ostatních soutěžících v dalších dílech pořadu MasterChef Česko každou středu na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:


TV Nova