Do očí se pravda říká těžko: Co si Mona skutečně myslí o své parťačce z týmu?

Šestý díl MasterChefa je za dveřmi a přináší nejen vaření ve dvojicích, ale i pořádnou várku zvratů a nečekaných „překvapení“. Co po „gastronomickém hovadu“ a vlně kritiky může ještě přijít?

Ačkoliv zatím nic nenasvědčovalo tomu, že by Mona měla se Zuzkou problém, vařit ve dvojici jim nešlo úplně od ruky. „Ona řekla dřív rybu, já maso, takže jsem dala vesměs na tu Zuzku,“ prozradila Mona, že se nedokázali shodnout ani na tom, co budou vařit. „Já celou dobu říkám, že to jídlo je strašně jednoduché. Říkala jsem i Zuzce, že mi tam něco chybí,“ dodala a dala tak jasně najevo, že jejich společnému pokrmu moc šancí nedává.

Zuzana Böhmová - ukázka 6. díl
Zdroj: TV Nova

Komfortně se ve společnosti Moniky necítila ani Zuzka: „Když šéfovala Monika, tak jsme si rozuměly o něco málo míň.“ Do očí si však pravdu ani jedna z nich říct nedokázala. Co jim řekne porota na pokrm, na kterém se nebyly schopné společně v týmu domluvit?
Monika Kokyová - ukázka 6.díl
Zdroj: TV Nova

Kromě gastronomického hovada a vaření ve dvojicích přinese šestý díl spoustu dalších výzev. Minimálně jeden ze soutěžících  nadobro skončí v kuchyni MasterChefa. Kdo z nich to bude? To sledujte již ve středu 13. února ve 21:40 na TV Nova.

 

TV Nova