masterchef česko

Kačka chtěla z MasterChefa vypadnout mnohem dříve: Prozradila, co vše pro to udělala!

Kačka patří k těm lidem, kteří kritiku na svou osobu nesou velmi statečně a pozitivně. Než aby se trápila kvůli nenávistným komentářům, kterých je plný internet, lituje lidí, jenž je píší, a nutí jí to na sobě makat ještě tvrději!

Během čtvrtečního streamu, který proběhl na oficiálním instagramu MasterChef Česko, se Katka vyjádřila k osmnáctému dílu, kdy se ocitla v rozstřelu po boku Ester. Přiznala, že jídlo dochutila schválně zle, protože už cítila, že jí docházejí síly a je na čase odejít. Přesto ale porotci tenkrát vyhodnotili její pokrm jako lepší.

MasterChef: Ester Vosátková - odchod ze soutěže 18. díl - 4
Zdroj: TV Nova

O týden později ze soutěže ale skutečně odešla po tom, co její pokrm nestačil na ten vítězný od Lei Skálové. Katka si během své účasti v kuchařské show našla sice spoustu fanoušků, ale také i odpůrců. Negativní reakce na její osobu ji nechávají chladnou. Jediné, co ji irituje, jsou maminky na mateřské dovolené, které by podle ní měly svůj čas věnovat spíš svým dětem než jí.
MasterChef: Kateřina Kolbová 18. díl
Zdroj: TV Nova

Teď pro Kačku přichází ten čas, kdy kompletně mění svůj pracovní život a místo kariéry účetní ji čeká kariéra úspěšné a vyhledávané cukrářky. Kdo půjde jako další z kola ven? Sledujte ve středu 22. května ve 21:20 na TV Nova.

Pokud je i pro vás vaření či pečení vášeň, a cítíte, že máte smysl pro to kombinovat různé chutě, neváhejte se přihlásit do další řady MasterChef Česko.

TV Nova