EXKLUZIVNÍ VYJÁDŘENÍ: Petrova reakce na Mirkovo nařknutí z manipulací na sebe nenechala dlouho čekat

Publikováno 10. 4. 2019
Zdroj: TV Nova

Mirkovo vyjádření k Petrovým manipulacím má dohru! Bankéř Petr se brání, že v žádném případě Honzovi nechtěl uškodit. Jak se k celé situaci vyjádřil?

Ve třináctém díle kuchyni MasterChefa opustil talentovaný Honza a jeho odchod zasáhl nejen diváky, ale i samotné soutěžící. Honzovo vyřazení nejhůře nesl Mirek a Lea. A právě Mirka se velice dotklo, když Petr z balkónu fandil Ester a ne jeho kamarádovi. Tím, že během vaření radil z balkónu jí, se podle Mirka ukázalo, že v Honzovi viděl největšího konkurenta v soutěži a z jeho odchodu měl radost.

MasterChef: Polák a Vorel 13. díl ukázka
Zdroj: TV Nova

„Minulý kolo mě Petr hrozně nas*al, ale fakt brutálně, jsem na něj vystartoval nahoře na balkóně,“
nechal se slyšet Mirek. Petr ale jeho chování už v tu chvíli absolutně nechápal: „Vystartoval na mě, že to Honzovi nepřeju a že mám fandit Honzovi a ne Ester. Ale ta situace byla taková, že každý na tom balkóně fandil tomu, ke komu měl blízko, a já jsem fandil Ester, protože jsme s Ester kamarádi a máme k sobě blízko i věkově. Upřímně mě jeho reakce překvapila, každý někomu fandil a on se obořil jen na mě. Byl jsem z toho v šoku, nevím, proč to udělal, nedokážu si to vysvětlit. Ale nejspíš proto, že je to Honzův kamarád a chtěl ho nějak podpořit. Nepochopil jsem jeho výstup na konci té výzvy,“ zareagoval na to, co stalo ve třináctém díle Petr.
MasterChef: Jan Vorel 13. díl
Zdroj: TV Nova

Ve chvíli, kdy vyšel článek, ve kterém Mirek osočuje Petra z toho, že Ester pomáhal jen proto, že se Honzy, jakožto svého největšího konkurenta, bál, se situace vyhrotila ještě víc. Petr však toto nařknutí zásadně odmítá: „Stejně tak jako Ester bych fandil Oliverovi, Katce, Moně a dalším, stejně tak jako ostatní podporovali z balkónu své favority. Oliverovi bych fandil i přesto, že ho považuju za velkého konkurenta, protože k sobě máme blízko a rozumíme si. Dělat závěr, že tím, že radím z balkónu Ester a ne Honzovi a tím “manipuluju soutěží” je usměvné,“ objasnil celou situaci ze svého pohledu Petr.
MasterChef: Jan Vorel a Ester Vosátková 13. díl rozstřel
Zdroj: TV Nova

Na kterou stranu tohoto sporu se přikláníte vy? Myslíte si, že je Mirek právem obezřetný anebo je podle vás nelogické hodnotit, zda někdo manipuluje soutěží jen na základě toho, komu fandí? Hlasujte a dejte nám vědět váš názor!

Anketa

Na čí stranu se přikláníte? Mirek nebo Petr?

Hlasovalo 1834 lidí.

Kuchařskou show sledujte každou středu v půl desáté večer na TV Nova!

TV Nova