EXKLUZIVNÍ ZPOVĚĎ z hotelu: Přátelství s Leou a Mirkem vnímám jako nevýhodu, prozradil Honza

Aktualizováno 1.4. 2019 13:10
Zdroj: TV Nova

Dvaadvacetiletý student z Ivančic Honza se už od začátku natáčení kuchařské show MasterChef Česko velmi sblížil s Leou a Mirkem. Teď, když je adeptů na výhru pouze osm, vnímá jejich přátelství jako nevýhodu. Mimo kamery otevřeně promluvil o vztazích s ostatními soutěžícími.

Lea, Mirek a Honza tvoří v pořadu MasterChef Česko nerozlučnou trojku. I když se zdálo být přátelství ze začátku růžové, teď, když přituhuje, může být značně nevýhodné. To zjistil Honza především v posledním díle, ve kterém je porotci záměrně postavili proti sobě do role tří kapitánů.

MasterChef - 8.díl
Zdroj: TV Nova

Kromě Lei a Mirka si oblíbil i Katku: „To je holka, která je takové sluníčko, všechno je podle ní skvělý. Na ostatních vidí jen to nejlepší a to se mi na ní líbí,“ prozradil o účetní ze Zlína, která se už od začátku soutěže realizuje především v pečení dezertů.
MasterChef: 12. díl sportovci
Zdroj: TV Nova

S ostatními soutěžícími se Honza prý příliš nebaví a drží si od nich spíš odstup. Největší problém měl se Šárkou. Co si o ní myslí? Podívejte se v upřímné zpovědi Honzy Vorla z hotelu.

Honza se rozpovídal nejen o vztazích v soutěži, ale také o tom, jak vnímá svůj handicap. Více se dočtete na facebooku a všechny zákulisní záběry jsou k vidění na oficiálním instagramu MasterChefa.

Shlédněte celou epizodu, ve které se utkali Lea, Honza a Mirek proti sobě jako kapitáni, až do středy 3. dubna na NovaPlus. Co přinese další díl? To uvidíte ve středu po Výměne manželek na televizi Nova.

TV Nova