Záhada pokoje 205: Honza s Mirkem naštvali hotelové hosty zcela nevinnou činností

Nerozlučná dvojka Honza s Mirkem v tom jedou už zase společně! V zákulisním pořadu Jak to vidí MasterChef s Patricií Solaříkovou prozradili, co se odehrává v hotelu na pokojích, když se nenatáčí. Čemu se po nocích věnují, by napadlo jen málokoho!

Miroslav Polák a Jan Vorel, dva soutěžící a zároveň přátelé, kteří si padli do noty hned během prvních natáčecích dní. Ani jeden z nich si už pořad MasterChef Česko bez druhého nedokáže představit. „Zažili jsme toho spolu hodně..,“ vzpomínají s šibalskými úsměvy na rtech na svůj pobyt na hotelu. „Na našem pokoji spal vždycky někdo, kdo nechtěl studovat recepty. My si vzali prázdný pokoj 205 po Bohouškovi, kde jsme ani nebydleli. Tam jsme se učili do čtyř do rána recepty a ostatní si pak stěžovali, že tam děláme bordel,“ odhalili, jak probíhaly jejich přípravy na náročné kuchařské výzvy. Patricie však hned našla pro pilné studenty pochopení: „Joo, protože vy jste se překřikovali v těch receptech!“ smála se.

Jak to vidí MasterChef, 14. díl: Patricie Solaříková
Zdroj: TV Nova

Dvaadvacetiletý Honza je studentem vysoké školy a v tomto ročníku ho čeká odevzdání bakalářské práce. Jak s Mirkem jeho závěrečnou práci psali? Na to se podívejte ve videu.

Jak okomentovali návrat Šárky zpět do soutěže a kdo Honzovi poradil senzační fígl,
přidat do halušek pažitkový olej, se podívejte zdarma v celém díle Jak to vidí MasterChef.
Oblíbený pořad MasterChef Česko sledujte každou středu v půl desáté večer na TV Nova!

TV Nova