Jak se vyřazená Denisa z MasterChefa dozvěděla o své nemoci? Z jejího příběhu jde mráz po zádech

Aktualizováno 15.3. 2019 10:09
Zdroj: TV Nova

Jelikož se Denisa v těchto dnech sluní na Bali, nemohla se zúčastnit již tradičního čtvrtečního streamu s vypadlíkem z MasterChefa na Facebooku. Přesto jsme využili moderních technologiích k tomu, aby mohla divákům prozradit, jak se jí daří po odchodu ze soutěže.

Vůbec poprvé Denisa před kamerou prozradila, jak zjistila, že je nemocná. Byl to okamžik v jednom obyčejném pracovním dni plném povinností, který jí změnil celý život. Už během cesty do práce pochopila Denisa, že s ní není něco v pořádku, nepřikládala tomu ale žádnou větší váhu, protože si myslela, že se jedná pouze o klasickou únavu.

MasterChef: 10. díl - 1
Zdroj: TV Nova

V práci skončila ten den dřív, protože měla schůzku s cukrářkou ohledně svatebního dortu a poté sraz s kamarádkou. Tam to celé propuklo: „Klasicky jsme si povídali o práci, svatbě, chlapech a pak to přišlo!  Zapálila jsem si svoji poslední cigaretu potáhla jednou a cítila, jak kdyby mě něco píchlo v hlavě. „Hmmm co to asi je?“ Vykládala jsem dál, potáhla si, vyfoukla, zase píchnutí a pocit, jako když vám ztuhne obličej a nemůžete s ním pohnout. Cigareta už mi přestala chutnat, tak jsem ji típla a poprosila slečnu o účet. Ještě něco jsem vykládala kamarádce a pak přišel ten poslední záblesk. Jako kdyby cestovalo něco ze spodní části mé hlavy od krku, až k mojí puse. Pak už si pamatuju jen strnutí, křeč, zkřivenou pusu, tmu a jak někam padám…“ popsala Denisa podrobně počáteční stav nemoci.
Bohouš a Denisa - 8.díl
Zdroj: TV Nova

Ve streamu přiznala také to, že od samého začátku věděla, že nepatří mezi nejsilnější soutěžící. Od doby, kdy se poprvé objevila na televizních obrazovkách, jí chodí nabídky na food blogování a ke své původní práci účetní/daňové poradkyně, se nechce vůbec vracet. Se soutěží MasterChef Česko se jí otevřely dveře dokořán. Věrní fanoušci se dočkají knihy plné receptů ale zároveň i jejího životního příběhu, a Denisa si tak splní svůj životní sen.


Celý Denisin příběh, ze kterého doslova mrazí, si můžete přečíst ve zpovědi na jejím blogu Food Therapy By Denisa. Sledujte také náš oficiální profil na instagramu, kde najdete spoustu zákulisních videí plná upřímných a autentických zpovědí.

TV Nova