VAŘENÍ JÍ VYDĚLÁVÁ. Lucie využívá zkušenosti z MasterChefa a dělá radost desítkám lidí

MasterChef: Lucie Micková
Zdroj: TV Nova

Lucii Mickovou si diváci bezesporu pamatují z kuchařské reality show MasterChef, ze které si milá blondýnka odnesla stříbrné místo. Jak se jí daří po natáčení a čemu se nyní věnuje?

I když o vítězství bojovala jako lvice a nevzdávala se do poslední chvíle, první místo a titul MasterChefa jí unikly o vlásek. Sympatická Lucie Micková přesvědčovala porotce soutěže o svých kvalitách již od prvních dnů, nakonec ji však porazil Jiří Halamka, se kterým se ve finále utkala. Lucka byla ze své prohry smutná, účast v pořadu a zkušenosti, jenž díky ní získala, ale dokázala využít na maximum. Jak se jí daří dnes?

MasterChef Česko: Lucie Micková
Zdroj: TV Nova

„V současné době se okrajově věnuji interiérovému designu, kromě toho, že jsem na mateřské dovolené, ale svým způsobem posouvám i tu svou kulinářskou aktivitu,“ prozradila Lucka. Zároveň promluvila o svém projektu Škola vaření. „Je to taková věc, kterou pomalu rozjíždím. Občas pořádám různé kurzy vaření. Bývá to zaměřené na konkrétní věkové skupiny,“ svěřila se.

MasterChef: Lucie Micková
Zdroj: TV Nova

A jak Lucka na svou účast v pořadu vzpomíná? „Vzpomínám na to s mírnou nostalgií. Určitě mi soutěž rozšířila obzory a získala jsem zkušenosti, ze kterých čerpám,“ dodala ještě.
 

Chcete zažít neopakovatelné dobrodružství i vy? Je pro vás vaření koníčkem i vášní? Přihlaste se do nové řady pořadu MasterChef! Formulář najdete ZDE!

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

PJ