Hokejista v MasterChefovi: Jídlo, se kterým předstoupil před porotu, si poprvé zkusil den před castingem!

Aktualizováno 7.1. 2019 18:19
Zdroj: TV Nova

Do pořadu MasterChef Česko se přihlásilo mnoho zajímavých lidí s vášní pro vaření. Jedním z nich je i produkční a hokejista Mirek z Příbrami. Uspěje sportovec s receptem Jamieho Olivera?

Míra hrál odmalička hokej, bohužel se ale před dvěma lety těžce zranil při zápase v Německu a přetrhal si vazy v koleni. Po operaci už se k hokeji téměř nevrátil, protože zjistil, že pro něj nemá takový význam jako dřív. Místo hokeje se začal věnovat vaření. Do pořadu MasterChef Česko se chtěl přihlásit již v předchozí řadě, ale nenašel odvahu...

MasterChef 2019

Když se dozvěděl, že byl vybrán na casting, svolal své přátelé a rozhodl se pro ně uvařit testovací večeři. Ze svých kamarádů sestavil porotu a pustil se do toho. Bohužel pro Míru se ale sešlo více nepříjemných faktorů najednou. Vybraná porota byla příliš přísná a jemu se nepovedlo naservírovat takové jídlo, které by je dostatečně oslnilo. Kamarádi i přesto v Mírovi neztratili důvěru a s úsměvem mu přejí hodně štěstí: „Doufáme, že dneska to bude lepší!"
Masterchef2019: Porotci - 2
Zdroj: TV Nova

Na to skutečné vaření se skutečnou porotou se inspiroval receptem Jamieho Olivera a připravil jehněčí kotlety s ratatouille. Tento recept, kterým přišel odzbrojit porotu a postoupit tak do dalšího kola, si však poprvé vyzkoušel den před castingem. Radek Kašpárek ocenil jeho odvahu a sebvědomí! Jak ale ohodnotí chuť výsledného pokrmu a bude to stačit na postup do dalšího kola?

 

To se dozvíte již ve středu 9. ledna ve 21:35 na TV Nova v pořadu MasterChef Česko.
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:


TV Nova