VIDEO: Kačka z MasterChefa otevírá vlastní podnik! Známe detaily

Zdroj: TV Nova

Katka Kolbová z MasterChefa absolvovala stáž u Cukráře Skály. Není žádnou novinkou, že její dezerty v soutěži patří k vyhlášeným, a tak se Katka rozhodla v jejich výrobě ještě více zdokonalit. Nejspíš i proto, že si otevírá svůj vlastní podnik!

Díl od dílu Katka ohromuje porotce svými výtvory čím dál tím víc. V cukrařině se našla ještě před soutěží, jenže teď díky pořadu MasterChef Česko má mnohem víc příležitostí, jak svou skvělou práci uplatnit: „Měla jsem to štěstí, že jsem na osmidenní stáži u pana Skály. Je to tady nádherné, ale už mi to tu pomalu končí. Nefunguje to tak, že by jeden člověk vyráběl jeden dezert od začátku do konce, ale jsou tady různé procesy,“ prozradila Kačka s tím, že si všemi procesy výroby prošla a podílela se tak na všech dezertech, které u Cukráře Skály prodávají.

MasterChef: Kateřina Kolbová cukrářka - 3
Zdroj: TV Nova

Katka má veliké štěstí, protože dostat se na stáž k vyhlášenému cukráři není vůbec jednoduché: „V podstatě mi chodí 2-3 emaily týdně, že by chtěl někdo k nám na stáž. Já nemůžu vzít samozřejmě každého. Beru si stážisty buď od někoho známého, nebo toho, kdo mi napíše nějakým způsobem zajímavý email, proč by chtěl být tady u nás,“ prozradil pan Skála, podle čeho si případné uchazeče o stáž vybírá.Jak byl s Katkou spokojený samotný pan Skála? A jak to vypadá s Katčinou vlastní cukrárnou? To zjistíte v reportáži. Kuchařskou show MasterChef Česko sledujte každou středu od půl desáté večer na TV Nova.

TV Nova