Je jako malé děcko! Co na Přemka Forejta práskli jeho podřízení?

Jedenatřicetiletý porotce MasterChefa, Přemek Forejt, odhalil divákům TV Nova zase o něco víc ze svého soukromí. A tentokrát promluvili o svém šéfovi i zaměstnanci olomoucké restarurace Entrée. Jaký s ním mají vztah?

Přemek absolutně bortí představy o tom, jak má jídlo na talíři vypadat. Jeho kreativitu a výjimečnost potvrzují jednotlivé chody, které najdete na jídelním lístku jeho restaurace. Ochutnat můžete extravagantní pokrmy od Injekční stříkačky až po Popelník.

Přemek Forejt - Víkend - 4
Zdroj: TV Nova

Přemkův pracovní tým si ho nemůže vynachválit „Jako šéf je perfektní a jako chlapec je takový vášnivý, divoký, bláznivý, prostě malý děcko,“ prozradil jeden z jeho kolegů, číšník Zbyněk.
Přemek Forejt - Víkend - 5
Zdroj: TV Nova

Hlavní slovo má v restauraci Přemek, ale prostor na seberealizaci nechává i svému týmu – a ten si doslova hýčká. Mezi obědovým a večerním servisem mají všichni zaměstnanci pauzu, aby se společně v klidu naobědvali.


Co dalšího na Přemka prozradili jeho kolegové, zjistíte v reportáži. Přemka nezapomeňte sledovat každou středu v pořadu MasterChef Česko, kde vystupuje jako porotce!

TV Nova