Skvěle uvařila, přesto musela odejít: Mladičká Kristina z MasterChefa prý tušila, že je na řadě

Publikováno 20. 3. 2019
Zdroj: TV Nova

Sedmnáctiletá studentka Kristina opustila v jedenáctém díle soutěž MasterChef Česko. Její odchod obrečelo spoustu soutěžících včetně jí samotné. Jaké byly její pocity bezprostředně po vyřazení?

Když v poslední epizodě kuchařské show musel Přemek Forejt ukázat na člověka, který se bude muset vzdát možnosti stát se dalším MasterChefem, byla to pro něj velice nepříjemná situace.„Já sám nevěřím tomu, že jsem tohle musel dnes večer říct. Vážně ne, popravdě by mě to ani ve snu nenapadlo,“ loučil se dojatě s nejmladší adeptkou na vítězství.

MasterChef: 11. díl - 1
Zdroj: TV Nova

„To, co jste dnes uvařila, bylo perfektní, jen bylo strašně složité mezi vámi třemi prostě rozhodnout,“ dodal na závěr a Radek Kašpárek jen souhlasně přikyvoval: „Pokračujte přesně v tom, kde jste začala, protože jste geniální a máte neskutečně výjimečný talent.“ Porota si musela projít opravdu neskutečně složitým rozhodovacím procesem.
MasterChef: 11. díl - 4
Zdroj: TV Nova

Na odchodu Kristíny se podepsalo hned několik faktorů. Honza, s úmyslem zvítězit, vybral do svého týmu neskutečně silné kuchaře. V o to horší pozici se poté, jako poražení, ocitli, když museli ve vyřazovací výzvě bojovat proti sobě.

A tak, ačkoliv se doteď všechny Kristíniny pokrmy setkávaly pouze s pozitivní kritikou, a i když v tomto díle uvařila jídlo, které jí porotci pochválili, musela svou zástěru odevzdat.
MasterChef: 11. díl - 8
Zdroj: TV Nova

Podívejte se na rozhovor, ve kterém Kristína ihned po vyřazení promluvila o svých pocitech a o tom, kdo má podle ní největší šanci na výhru!

Ve čtvrtek 21. března ve 12:00 sledujte stream s Kristínou na oficiálním instagramu MasterChefa a ptejte se na cokoliv, co vás zajímá.

Další díl kuchařské show sledujte 27. března ve 21:40 na TV Nova.

TV Nova