Zákeřnost a rivalita: Začaly v MasterChefovi první naschvály?

Zdroj: TV Nova

Bára ve čtvrtečním livestreamu prozradila, že těsně před svým odchodem ze soutěže MasterChef Česko zpozorovala u některých kuchařů začínající rivalitu. I vy jste mohli v pátém díle zaznamenat první neshody a zlomyslnosti. O kterých lidech je řeč?

Bára si podle svých slov nejméně sedla se Šárkou a Petrem. V rozhovoru bezprostředně po vyřazení se nechala slyšet, že se zvolením finálové šestnáctky se začalo projevovat nepřátelské soupeření. Prý to vycítila zrovna u Šárky...

MasterChef: Bára Nosková - 1. vypadlík - 13
Zdroj: TV Nova

Šárka v tajemném boxu objevila hovězí srdce a uvařila z něj ten nejlepší pokrm ze všech, za to si od porotců vysloužila drobné překvapení – převzala zodpovědnost za výběr dezertu, který měl vyřadit nejslabšího soutěžícího. Z možností indiánek, bublanina a větrník vybrala právě na přípravu složitý větrník a tím si u ostatních zavařila.
MasterChef: Šárka Castells - větrníky 2
Zdroj: TV Nova

To, že se Šárka zachovala vcelku podle vůči své "nové kamarádce", poznamenala během pečení větrníku i Monika, které se to přímo týkalo. „Myslela jsem si, že když jsme se Šárkou kamarádky, tak vybere to nejlehčí. Zklamala mě tím, že je vyučená cukrářka a nepomohla mi. Ještě mi říkala, že když budu potřebovat, ať se zeptám, že mi všechno řekne, a ona jen několikrát zamávala, že neví. Tak to jsem si říkala – To děláš naschvál teď ale..“ okomentovala Šárčinu volbu dezertu.
MasterChef: Monika Kokyová - větrníky
Zdroj: TV Nova

Konkurentka a kamarádka v jednom se ale obhajuje tím, že svou lhostejností a mlčením chtěla Monice vlastně přilepšit: „Já jsem jí teda chtěla pomoct, ale někdo tam strašně moc křičel a všichni tam hodně radili a já se obávala jestli moc rad najednou není na škodu.“

Podívejte se na video z pátého dílu pořadu MasterChef Česko a udělejte si vlastní názor na věc. Bářinu reakci, ve které naznačila, že bude ještě přituhovat, můžete zhlédnout v živém vysílání ze čtvrtka 7. února na facebookovém profilu MasterChef Česko.

 

Kulinářskou soutěž MasterChef Česko sledujte každou středu od 21:35 na Nově!

 

TV Nova