Marek Fichtner z MasterChefa prozradil, jak v soutěži uspět. Podívejte se na video a buďte o krok napřed

Šéfkuchař Marek Fichtner je známý především jako porotce z kuchařské soutěže MasterChef Česko. Jak na svoji účast v pořadu vzpomíná? Co by doporučil soutěžícím, kteří se přihlásili do další řady? Podívejte se na video.

Od poslední řady kulinářské soutěže MasterChef Česko uběhl nějaký ten pátek. Jedním z přísných, ale spravedlivých porotců byl šéfkuchař Marek Fichtner. Jak na svoji účast v soutěži vzpomíná? „Já na to vzpomínám velmi dobře. Odskočili jsme si z té naší kuchyně do takovéhle soutěže. I když se natáčelo hodně do noci, tak to byla příjemná změna," vzpomíná šéfkuchař.

MasterChef: Marek Fichtner
Zdroj: TV Nova

Připravuje se další řada a nespočet kuchařských nadšenců má šanci zabojovat a získat titul MasterChefa. Cesta k vítězství je ale dlouhá a trnitá. Některým možná pomůže Marek Fichtner, který prozradil, co by měl správný MasterChef mít. „Pro mě MasterChef musí mít určitou pokoru a samozřejmě také něco ukázat, takže musí dobře vařit," prozradil.

Porotci MasterChef Česko - 2
Zdroj: TV Nova

Jak nejjednodušeji dojít až do finále? Podívejte se, co radí jeden z porotců předchozích řad Marek Fichtner a buďte o krok napřed!
 

Milujete vaření? Připravujete každé jídlo s vášní? Pak je pro vás světově nejúspěšnější kuchařská show MasterChef ta pravá životní výzva! Přihlásit se můžete zde.

 

kar