Otevření nové restaurace Honzy Punčocháře U Matěje: Slavní hosté a Kristína Nemčková v kuchyni

Porotce pořadu MasterChef Česko, vyhlášený šéfkuchař, Honza Punčochář otevřel svou novou restauraci U Matěje na Hanspaulce v Praze. Mezi prvními hosty se objevila i Dana Morávková s manželem, kteří jsou věrnými fanoušky kuchařské show.

Honzovi se s otevřením vlastní restaurace splnil sen, třešničkou na dortu a takovým dobrým znamením je fakt, že krásné prostory jeho podniku se nachází v ulici U Matěje, jež je i jméno jeho pětiletého syna: „Byla to čistá náhoda. My jsme sem přijeli, koukám ulice U Matěje. Tak jsem pak zjišťoval, jak se ta restaurace jmenovala, a vždy to bylo U Matěje. Myslím si, že je to krásný domácí název a k tomuto místu se perfektně hodí,“ prozradil Honza, jak k názvu své nové restaurace přišel.

MasterChef: Jan Punčochář U Matěje
Zdroj: TV Nova

Mezi prvními hosty se objevila i Dana Morávková, oblíbená herečka ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, se svým manželem, klavíristou a skladatelem, Petrem Maláskem. Kouzelné místo v souhře s dokonalým jídlem si nemohli oba dva vynachválit.

Na jídle, které ochutnali, se podílela i sedmnáctiletá soutěžící z MasterChefa Kristína Němčková, která je právě teď u jednoho z nejlepších českých kuchařů na stáži.
MasterChef: Kristína Nemčková u Matěje
Zdroj: TV Nova

Podívejte se na celou reportáž z pořadu Volejte Novu právě teď. Kdy zavítáte do nově otevřené restaurace vyhlášeného šéfkuchaře vy?

TV Nova