TĚSNĚ PŘED STARTEM: MasterChef si musí poradit za každé situace! Koukněte, co ho čeká

MasterChef 2019
Zdroj: TV Nova

V MasterChef Česko čekají na soutěžící zapeklité úkoly, se kterými se budou muset vypořádat! O které úkoly se jedná?

Diváci se mohou již v lednu těšit na emoce, přehlídku nevídaných výtvorů z rukou amatérů a na zajímavé lidské osudy. V celkem třiadvaceti epizodách bude k vidění cesta zhruba šedesáti nadějných kuchařů, na jejímž konci zůstane jen jeden, a to MasterChef Česko.

Masterchef2019: Studio - 6
Zdroj: TV Nova

I tentokrát se soutěžící budou muset vypořádat s bedýnkou s překvapením. Každý soutěžící dostane krabici, která obsahuje sadu tajemných ingrediencí. Uvnitř můžou být například raci nebo třeba telecí hlava. Mimo ingrediencí z tajemné krabice mohou soutěžící použít cokoliv ze spižírny, kde najdou základní potraviny, jako jsou vejce, mléko, mouka, máslo, cukr, ovoce a zelenina. Je důležité, aby se maximálně snažili, protože vítěz získá obrovskou výhodu v následném vyřazovacím úkolu.

MasterChef 2019

Součástí konceptu jsou také týmové úkoly, které budou soutěžící plnit i mimo kuchyň MasterChef! Každý tým se odebere se svým kapitánem plnit daný úkol na místo, kterým může být třeba hotel, restaurace nebo ranč. Soutěžící navíc nikdy přesně neví, kam jedou. Když dorazí na místo, musí ve většině případů uvařit jídlo pro větší počet lidí. 
13

GALERIE: Porotci MasterChef Česko

Zdroj: TV Nova

Radek Kašpárek

Hodnocení:


Show MasterChef je celosvětově úspěšnou televizní soutěží, která vznikla ve Velké Británii a s vynikajícími výsledky se vysílá ve více než stovce zemí. Pořad přináší kombinaci mimořádných kuchařských výkonů a lidských příběhů na úžasné scéně. Vy se dívejte se na českou verzi MasterChef již v lednu!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TV Nova