Hvězda Ulice ve zcela nové roli: Z Patricie Solaříkové bude moderátorka!

Aktualizováno 9.1. 2019 14:36
Zdroj: TV Nova

Jméno oblíbené a usměvavé herečky Patricie Solaříkové už brzy uslyšíte nejen v souvislosti se seriálem Ulice, ale nově i s kuchařskou show MasterChef Česko!

Patricie se už od 9. ledna chopí role moderátorky nového online pořadu Jak to vidí MasterChef, který  bude vycházet každou středu po díle na NovaPlus.cz. Herečka v něm dopodrobna rozebere výkony a pocity soutěžících. Pro diváky zkrátka zjistí to, co se jim v daném díle povedlo nebo s čím naopak zase tolik spokojeni nejsou, co by udělali jinak a proč. A nejen to! Kromě soutěžících bude zpovídat také porotce MasterChefa – Přemka Forejta, Radka Kašpárka a Honzy Punčocháře.

Patricie Solaříková - 3
Zdroj: Instagram

Přemka, Honzu ani Radka, kteří rozhodují o osudu talentovaných kuchařů, dříve neznala. Seznámila se s nimi až prostřednictvím MasterChef Story na webu NovaPlus.cz. Z osobního setkání s porotci byla více než mile překvapena: „Jsou mi velmi sympatičtí, všichni tři jsou velcí pohodáři a líbí se mi na nich to, jak je každý jiný. Porota je opravdu vydařená!“ popisuje sympatická herečka s úsměvem.

Díky téhle šanci se Páťa dostane velice blízko k vaření a od soutěžících se i něco nového naučí. I když jídlo miluje a v kuchyni se pohybuje velmi ráda, věnuje se spíš pečení. Cukroví, mazance, vánočky a dorty všeho druhu, to je její! Co se týče vaření, inspiruje se asijskou a italskou kuchyní. A i když má podle sebe v kuchyni celkem nedostatky, nemusí se ničeho obávat! Během pár týdnů s našimi amatérskými kuchaři se toho jistě spoustu naučí.
Ulice: Patricie Solaříková se svým pejskem Jackie
Zdroj: Archiv TV Nova

Jako první si do svého pořadu pozvala dvě soutěžící.
Jedna z nich popsala, jak odmítla chemoterapii a začala se léčit podle sebe. Zdravě se stravuje, nejí cukr, nepije alkohol, dala se na vegetariánství a sportuje. Výsledek je ohromující! Druhá prozradila, který porotce jí je nejblíže a popsala, jak moc ji celá porota překvapila.


Co by se od potenciálních MasterChefů naučila nejraději? To a mnohem více se dozvíte ve videu!


Buďte u toho a sledujte od 9. ledna 2018 Jak to vidí MasterChef na NovaPlus.cz
.


NEPŘEHLÉDNĚTE:


TV Nova