Patricie Solaříková vtipně popsala natáčení Jak to vidí MasterChef: Proč jí musí soutěžící nosit dobroty?

Zdroj: TV Nova

Patricie Solaříková je tváří online pořadu Jak to vidí MasterChef. Do Snídaně s Novou si ji pozvali Pavel Svoboda a Gabriela Partyšová, aby pro diváky zjistili, na co se mohou v následujících týdnech těšit.

Jak to vidí MasterChef vychází každou středu po odvysílaní televizního dílu na NovaPlus.cz a Patricie v něm zpovídá soutěžící, kteří ji v dané epizodě zaujali. „Rozebíráme, co se tam dělo. Proč vařili právě tohle jídlo, co pokazili, jestli je někdo naštval, jestli jim někdo ukradl olej a tak podobně,“ upřesňila Patricie obsah jejího pořadu.

Jak to vidí MasterChef - 2. díl - 1
Zdroj: TV Nova

Na začátku natáčení ji zklamalo, když zjistila, že se v pořadu Jak to vidí MasterChef nebude vařit, ale pouze klábosit. Těšila se na to, jak bude ochutnávat. Ona si však poradila po svém a určitě nepřišla zkrátka! Stěžovala si tak dlouho, až jí soutěžící na natáčení začali nosit dobroty, které předem navařili.

Patricie přiznává, že je gurmánka a kromě svého záměru přimět soutěžící, aby ji zásobovali lahůdkami, už spřádá další plán, a to jak nejlépe využít návštěvu porotců v pořadu: „Pokud se teď díváte, milí porotci, můžete něco přinést a uvařit. V bytě, kde natáčíme, je i kuchyně! A nebo se nějak nenápadně pozvu k vám do restaurace, “ usmívala se spiklenecky Patricie.
Masterchef2019: Porotci - 1
Zdroj: TV Nova

Moderátoři Snídaně s Novou se rozhodli využít Patriciiny nově získané zkušenosti a rovnou ji zapojili do vaření. A nejen to, dokonce vyhlásili soutěž, kdo nejdříve oloupe jablko. Jakou techniku Patricie zvolila a kdo vyhrál?
Jak to vidí MasterChef: Patricie Solaříková ve Snídani s Novou 2
Zdroj: TV Nova

Na to se povídejte ve videu, kde zjistíte mimo jiné i její tip na to, jak zhubnout a zároveň si udržet krásnou postavu!

Další díl pořadu MasterChef Česko sledujte již dnes 23. ledna 2019 od 21:35 na TV Nova.


NEPŘEHLÉDNĚTE:


TV Nova