Porotci MasterChefa promluvili o nejhorším soutěžícím: Nepochopíte, co jim arogantní cukrář naservíroval!

Aktualizováno 10.1. 2019 19:33
Zdroj: TV Nova

MasterChef Česko už dnes startuje na obrazovkách TV Nova a porotci v pořadu Snídaně s Novou prozradili, na co se můžou diváci těšit. Kromě kvalitních soutěžících uvidí hned v prvních díle i "Hvězdnou pěchotu" MasterChefa!

Radek Kašpárek, Přemek Forejt a Honza Punčochář na sebe ve Snídani prozradili, že dohromady tvoří spokojenou rodinku. Honza zastává roli táty, Radek je maminka a Přemek jejich milované dítě: „Honza je nejstarší z naší trojice, takže my mu říkáme, že je to takový náš táta.“ vtipkuje o jejich vztahu Radek Kašpárek.

Porotci Masterchefa ve Snídani s Novou
Zdroj: TV Nova

Amatérské kuchaře, kteří se do MasterChefa přihlásili, nemohou vynachválit. Na tom, že všichni, kteří postoupí do TOP16, jsou moc šikovní a talentovaní, se jednoznačně shodnou. Nejdříve ale na obrazovkách diváci uvidí castingy a mezi všemi soutěžícími se objeví i amatéři, které by porotci nejradši poslali do Hvězdné pěchoty.
13

GALERIE: Porotci MasterChef Česko

Zdroj: TV Nova

Radek Kašpárek

Hodnocení:


Nejpodivnější jídlo, které museli ochutnat, byl buřtguláš s kupovaným chlebem, který jim naservíroval arogantní soutěžící s profesí cukráře. Jak na to reagovali a co všechno na sebe během rozhovoru prozradili, se dozvíte ve videu.

Celou Snídani s Novou můžete shlédnout na portálu NovaPlus.cz.


NEPŘEHLÉDNĚTE:


TV Nova