Psychopat Bejr a jeho touha stát se MasterChefem: Nebýt kamer, mohli to porotci ošklivě odnést!

Aktualizováno 9.1. 2019 23:34
Zdroj: TV Nova

Aleš Bejr, youtuber, kulturista a především šílenec, dorazil na casting do populární kuchařské show, aby se stal MasterChefem! Porotce Přemek Forejt mu dal dost jasně najevo, že na to nemá. A Bejr v tu chvíli vypadal dost nekompromisně!

Doprovod mu dělala jeho maminka, která neměla tušení, kam se chystají. Během vaření se několikrát pořezal a porotcům nakonec naservíroval italské rizoto s červenou řepou a mozzarellou. Ti ho za jeho výtvor těžce zkritizovali. On ale přesto trvá na tom, že měl postoupit dál: „To jídlo bylo v pořádku. Je to zdravé jídlo, které si doma občas vařím,“ obhajuje pokrm, který připravil.

MasterChef - casting: Aleš Bejr - 8
Zdroj: TV Nova

Asi každého nejvíce zaujalo závěrečné hodnocení, ve kterém Přemek Alešovi dal dost jasně najevo, kam patří: „Ty jsi nahecovaný, obrovský, zpocený trhač toho nejhoršího jídla, který jsem kdy jedl,“ zhodnotil jeho výkon. A odpověď na sebe nenechala dlouho čekat: „Rozčílil mě. Nejdřív jsem si myslel, že špatně slyším. Kdyby tam nebyly kamery, tak bych si s nim musel promluvit trochu rázněji, protože to jídlo bylo výborné a já se mu nejspíš nelíbil a zasedl si na mě,“ prozradil Bejr své pocity z hodnocení poroty. Přemek má tedy jediné štěstí, že tam kamery byly, protože je asi zřejmé, kdo by z tohoto souboje vyšel jako poražený a kdo jako vítěz.
MasterChef - casting: Aleš Bejr - 4
Zdroj: TV Nova

Johnny, jak Aleš oslovoval Honzu Punčocháře, jeho pokrm ani neochutnal, protože si prý hlídá linii. Co si o jeho linii myslí Aleš, se dozvíte ve videu.Celý první díl pořadu MasterChef Česko můžete zhlédnout na NovaPlus.cz.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:
 

TV Nova