Sedmnáctka z MasterChefa je učiněná byznysmenka: Dort pekla i Marešovi!

Sedmnáctiletá Kristína Nemčková pochází ze Slovenska a kuchtit ji bavilo odjakživa. Momentálně bojuje v kulinářské show MasterChef, kde prezentuje své výtvory. Propagovat se Kristína rozhodně umí. V minulosti totiž už pekla dort pár celebritám. Třeba i Leoši Marešovi!

Podnikavého ducha měla nejmladší účastnice kulinářské show vždycky. V kuchyni se pohybovala Kristína Nemčková odmala a svého snu stát se úspěšnou se nevzdala ani v dospělosti. Tedy téměř v dospělosti. Kristíně je sedmnáct let a v současnosti chce zvítězit v show MasterChef Česko.

MasterChef: Kristína Nemčková
Zdroj: Instagram Moderátoři Evropy 2 byli dojatí.

I přes svůj nízký věk si je vědoma, že kamery jí slávu zajistit nemusí. V minulosti proto upekla dort slavným moderátorům. Lucie Šilhánová, Patrik Hezucký a Leoš Mareš si tak pochutnali na nejlepším mangovém dortu, který jim mladičká kuchařka zaslala přímo do studia.

MasterChef: Kristína Nemčková
Zdroj: Instagram Mangový dort, který Kristína věnovala moderátorům.

Kristína nezahálí ani teď a upekla dort dceři samotné Šilhánové k jejím prvním narozeninám. Dílo se slonem na vrchu mělo úspěch. Ne nadarmo se říká, že mladí mají větší zápal do práce a Kristína zkrátka ví, jak se pokorně prodrat na vrchol.

MasterChef: Kristína Nemčková
Zdroj: Instagram Kristína Nemčková upekla dort pro roční dceru Lucie Šilhánové.

Kulinářskou show MasterChef Česko a Kristínin postup v ní sledujte každou středu od 21:35 na Nově!

 

Nova.cz