Marek Raditsch z MasterChefa šokuje: Fanynky na něj stojí frontu a chtějí po něm šílené věci!

Šéfkuchaře Marka Raditsche znají diváci televize Nova z pořadu MasterChef jako přísného porotce amatérských kuchařů. Co se u něj od poslední řady kulinářské show změnilo? Podívejte se na video.

Marek Raditsch učinil ve svém životě zásadní krok. Z přísného porotce se stal milující manžel a otec. Po půlroční známosti si vzal svoji partnerku Terezu, se kterou má krásnou dceru Vanessku. Role je to sice krásná, ale šéfkuchař stráví hodně času vařením a řízením svých restaurací.

Marek Raditsch jako soutěžící v Masterchefovi 8
Zdroj: TV Nova

Jak zvládá skloubit rodinu a práci? „Já si to užívám, malá je úžasná. Je hrozně hodná, takže kombinace práce a rodiny je naprosto ideální," řekl s úsměvem šéfkuchař Marek Raditsch.

Marek Raditsch s rodinou
Zdroj: TV Nova

Nejen rodinou, ale i popularitou, kterou přineslo Markovi účinkování v kuchařské show MasterChef, se mu změnil život. Denně na něj čeká před jeho restaurací až deset dam a některé z nich si jej chtějí dokonce vzít! Více se dozvíte v rozhovoru.

 

Milujete vaření? Připravujete každé jídlo s vášní? Pak je pro vás světově nejúspěšnější kuchařská show MasterChef ta pravá životní výzva! Přihlásit se můžete zde.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

kar