Soutěžící vařili poprvé pro své fanoušky! Jak si novou výzvu užili a kde na ně ještě můžete narazit?

První dubnový víkend patřil skvělému jídlu a pití. Ve třech dnech se soutěžící s porotci MasterChefa vystřídali na pódiu Garden Food Festivalu v pražském Karlíně a předvedli svým fanouškům naživo, jak se v kuchyni pohybují!

Pro soutěžící to bylo vůbec poprvé, co před takovým davem veřejně vystoupili. Někteří to, vzhledem k tomu, že vařili až po vyhlášených šéfkuchařích a svých učitelích - Punčochářovi a Forejtovi, nesli těžce: „Jít po dvou hvězdách na podium a vařit běžný jídlo pro rodiny s dětmi, to jsme měli hodně stažený zadky,“ okomentovala svou nervozitu Ester. Jiní to ale brali naopak s humorem: „Nasadili jsme mu laťku hodně vysoko a teď chudák Radek bude mít co dělat… Věříme mu, že to dá, viděli jsme ho něco připravovat v backstagi a vypadalo to v pohodě,“ vtipkovali Lea, Mirek, Pavel a Oliver, kteří vařili těsně před Radkem Kašpárkem.

MasterChef: Garden Food Festival
Zdroj: TV Nova

Nezůstalo pouze u koukání, návštěvníci měli také jedinečnou možnost skvosty na talíři ochutnat. A pokud jste se právě vy do Prahy nedostali, ale rádi byste pokrmy od kuchařů z MasterChefa okusili, nezoufejte! Garden Food Festival proběhne v průběhu léta i v jiných městech, podívejte se níže, kdy a kde jednotlivé akce proběhnou.

Slezskoostravský hrad OSTRAVA: 27. - 28. 4. 2019
Městský park ROŽNOV POD RADHOŠTĚM: 25. - 26. 5. 2019
Smetanovy sady UHERSKÉ HRADIŠTĚ: 31. 8. - 1. 9. 2019
Korunní pevnůstka OLOMOUC: 28. - 29. 9. 2019

MasterChef: Garden Food Festival - Denisa Cziglová
Zdroj: TV Nova

S kým konkrétně budete mít šanci se setkat? To zjistíte v sobotu 13. dubna v půl jedné odpoledne v pořadu Volejte Novu. Jak si vaření užila Denisa? A jak to na pražském Garden Food Festivalu vypadalo? Na to se podívejte právě teď ve videu!

Kuchařskou show MasterChef Česko sledujte každou středu ve 21:30 na TV Nova!

TV Nova