CO V TV NEBYLO: Kulturista i prasátko! Podívejte se, kteří vybíraví hosté se do středečního dílu nevešli

Ve středečním díle MasterChefa diváci viděli, jak to šlo amatérským kuchařům v profesionální hotelové kuchyni, která servírovala jídlo přímo na pokoje. Kamery však nezachytily všechny hosty, které soutěžící v NH Hotelu obsloužili. Podívejte se, kdo další je na pokoji překvapil.

Produkce spolu s porotci si dali za úkol dostat soutěžící do stresu. V posledním odvysílaném díle MasterChefa je tak postavili do profesionální kuchyně a následně i tváří v tvář nespokojeným zákazníkům: „Vařili pro naše speciální hosty a bylo to opravdu těžké, protože si vymýšleli. Ale aspoň poznali, jaké to je, když se jim třeba vrátí jídlo, o kterém si mysleli, že je dobře připravené, ale ono to prostě těm hostům nechutná“ vysvětlil Honza Punčochář důvod, proč si pro soutěžící připravili právě tyto modelové situace.

MasterChef: Ukázka 19. díl
Zdroj: TV Nova

Kromě arogantního a vybíravého zákazníka a popletené objednávky se soutěžící na pokoji setkali s dalšími překvapeními. Na Kačku z modrého týmu čekala na pokoji panička, která svému prasátku objednala palačinku. Modrý tým však netušil, že jejich pokrm bude určen pro zvířátko, a tak oblíbený sladký pokrm připravil na vysoké gastronomické úrovni, kterou hosté neocenili.
MasterChef: ukázka z hotelu 19. díl
Zdroj: TV Nova

Leu z červeného týmu na pokoji uvítal například kulturista v tréninku. Jenže to mladá barmanka spíš ocenila! Jak se jí nová zkušenost líbila? A co na vaření v luxusním hotelu řekli Oliver s Kačkou? Na to se podívejte v reportáži.


Další díl, ve kterém se proti sobě postaví pět nejlepších amatérských kuchařů Česka, sledujte již ve středu 22. května ve 21:20 na TV Nova.

TV Nova