Těžké vyřazování: Radek Kašpárek chtěl během středečního dílu změnit pravidla MasterChefa!

Soutěžící měli v osmém díle MasterChefa tu čest koukat pod ruce jednomu ze stovky nejlepších kuchařů světa – michelinskému šéfkuchaři restaurace Field a zároveň porotci třetí řady MasterChef Česko, Radku Kašpárkovi. Jak si tuto výjimečnou událost užil?

V posledním díle oblíbené kuchařské show odhalil Radek Kašpárek soutěžícím recept na svůj signature dish, a jak už zmínil přímo ve studiu, bylo mu ctí, hlavně proto, že talentované amatérské kuchaře považuje za součást své rodiny. Ti tak nedostali za úkol nic jiného, než připravit Srnčí hřbet a přiblížit se Radkově úpravě, jak nejlépe jen dovedou.

MasterChef - 8.díl
Zdroj: TV Nova

Radek si nemohl vynachválit způsob, jakým soutěžící naložili s nově získanými informacemi a jak dobře si během vaření poradili se všemi nástrahami: „Ani jeden z nich to nezkazil a my měli možnost ochutnat skvosty na talíři,“ zhodnotil jejich výkony a dodal, že nebylo vůbec jednoduché rozhodnout, koho poslat domů: „Dneska to bylo nejtěžší a bojím se a jsem přesvědčený o tom, že to bude těžší a těžší, protože tady máme opravdu skvělé amatérské kuchaře.“


Jak se mu vařilo v kuchyni MasterChefa a co říkal na svou novou roli v soutěži, se dozvíte v reportáži.

TV Nova