PŮL ROKU PO KONCI SOUTĚŽE: Vítěz posledního MasterChefa otevírá vlastní restauraci. Víme kde!

Publikováno 15. 8. 2017
MasterChef: Jiří Halamka po soutěži - 1
Zdroj: facebook

Poslední ročník kuchařské soutěže MasterChef Česko vyhrál mladý a nadaný Jiří Halamka. Ve finále naprosto převálcoval soupeřku Lucku. Co dělá dnes, půl roku po konci soutěže?

Pohledný Jirka se do kuchařské soutěže přihlásil ve svých čtyřiadvaceti letech kvůli své přítelkyni, která byla nemocná a často trpěla nechutenstvím. Jirka pro ni tedy začal hledat zajímavá jídla a recepty, aby jí chuť k jídlu vrátil. A experimentování se mu vyplatilo! Nakonec se stal vítězem MasterChef česko a dveře do světa gastronomie se mu otevřely dokořán. A své přítelkyni vaří dobroty dodnes, protože jsou stále spolu.

 

Jiří Halamka
Zdroj: facebook

Jirka s přítelkyní, díky které začal experimentovat v kuchyni

 

Před tím, než Jiří získal titul MasterChefa, byl obyčejným bankovním úředníkem. Už během soutěže však měl jasno, že do banky se znovu nevrátí. I kdyby soutěž nevyhrál, chtěl se dále věnovat vaření. Ale on vyhrál! A nyní, půl roku po fenomenálním vítězství, si plní své sny.
 

MasterChef: Jiří Halamka po soutěži - 2
Zdroj: facebook

I takové dobroty Jirka dnes vaří. A klidně je připraví i vám!

 

Před nedávnem rozjel vlastní cateringovou firmu s názvem Creativity & Cooking. Masterchef Jirka vám tak připraví pohoštění na vaši akci, anebo vám klidně sám privátně uvaří. A je jedno, jestli budete chtít romantickou večeři ve dvou nebo firemní večírek, tohle všechno Jirka zvládne.

 

MasterChef: Jiří Halamka po soutěži - 3
Zdroj: facebook

Hostinec ve Stěžerách v Hradci Hrálové, kde teď Jirka bude vládnou v kuchyni

 

Aby toho neměl mladý kuchař málo, rozhodl se konečně otevřít vlastní restauraci. Ve Stěžerách v Hradci Králové si vzal do pronájmu starý hostinec. Ten opravil a má v plánu v něm návštěvníkům vařit zajímavou kuchyni, někdy lokální, jindy světovou. Začíná už tento týden, a to rovnou pravou americkou grilovačkou!
 

 

Nova.cz