VIDEO: Katce je jasné, proč ji porotci MasterChefa vyřadili. Proto odchází s radostí!

V devatenáctém díle kuchařské show MasterChef Česko opustila kuchyň Kateřina Kolbová. Její odchod se od ostatních velmi lišil. Ani jedna uroněná slza, žádné emotivní výlevy… Katka odešla se vztyčenou hlavou a je hrdá na to, co dokázala!

Nejenže Kateřina předvedla všem své kuchařské a cukrářské dovednosti, ona ušla velký kus cesty především sama v sobě! Na prvním castingu nastoupila před porotce pokorná, nejistá a skromná účetní ze Zlína, jež díky soutěži našla sebevědomí a kuráž na to živit se jejím milovaným koníčkem, kterým je cukrařina. Radku Kašpárkovi vehnala slzy do očí a nejednou jí zkušení šéfkuchaři řekli, že by její dezerty bez váhání nabízeli ve svých restauracích.

MasterChef: Kateřina Kolbová odchod ze soutěže - 5
Zdroj: TV Nova

Katka bojovala v posledním díle MasterChefa až do konce, dostala se ale do rozstřelu s Leou, jejíž pokrmy porotci vyhodnotili jako lepší: „Nechci říct, že už jsem na ostatní nestačila, ale nějaký maličký deficit tam prostě byl. Ta pětka těch opravdu nejlepších je nahoře. Myslím, že bych mohla být mezi nimi, ale tak to mělo být,“ okomentovala mladá cukrářka svůj odchod a dodala: „Odcházím s obrovskou radostí. Cítila jsem, že je správný čas na to odejít, že jsem už ukázala vše, co ve mně bylo.“
19

GALERIE: Kateřina Kolbová - odchod ze soutěže

Zdroj: TV Nova

MasterChef: Kateřina Kolbová odchod ze soutěže - 9

Hodnocení:


Koho Katka označila za vítěze MasterChefa? A komu by výhru ze srdce přála? Na to se podívejte ve videu. Další díl kuchařské show sledujte zase ve středu 22. května ve 21:20 na TV Nova.

TV Nova