Vlivná youtuberka Míša s vietnamskými kořeny si na soutěžících MasterChefa smlsla

Zdroj: TV Nova

Slavná videoblogerka Míša, která stojí za oblíbeným kanálem Stylewithme, usedla v první výzvě devátého dílu MasterChefa spolu s dalšími třiadvaceti Vietnamci do poroty, aby hodnotila díla z její rodné kuchyně, tedy vietnamské speciality soutěžících. Jak v jejích očích obstáli? Jako vždy měla co říct!

Ano, byli to právě hosté, kteří rozhodovali v devátém díle kuchařské show o osudu soutěžících, a ne porota, jak je povětšinou zvykem. Konkrétně youtuberka Míša, která má na svém kanále přes 370 tisíc sledujících, byla z natáčení doslova nadšená. Splnil se jí sen každého gurmána – ochutnávat výtvory nejlepších amatérských kuchařů. „Byla to super zkušenost,“ pronesla s nadšením. A i když mají soutěžící vysokou úroveň, měla rodilá Vietnamka k jídlům drobné výtky: „Očekávala jsem, že ta jídla budou o něco víc vietnamská. Jsem zvyklá od maminky na jiné standardy,“ okomentovala zážitek z kuchařské show a v kritice pokračovala jako zkučená porotkyně: „Polévka od modrého týmu byla málo výrazná a kousky kapra byly hodně rozmělněné.“

MasterChef Česko: Sapa Be Ha
Zdroj: TV Nova

Právě s maminkou vydala Míša nedávno svou první kuchařku, a i když prý vařit umí, starala se pouze o administrativu. „Já jsem dělala úplně všechno kolem designu, fotek, psaní a překladu recept. Smaotné recepty jsou čistě od mojí mamky,“ pronesla hrdě. Více už sledujte ve videu. A pořad MasterChef Česko si nenechte ujít každou středu od půl desáté večer na TV Nova.

TV Nova