Zákulisí MasterChefa: Přemkovi Forejtovi se pletou slovíčka! Porotci už nedokážou dál mlčet a nesmát se

Nejmladší z porotců Přemek Forejt sbíral své kariérní zkušenosti v zahraničí, konkrétně v Anglii. Kromě praxe si do Česka dovezl i takový drobný nešvar - cizojazyčná slovíčka, která je schopný zakomponovat do každé jeho věty. Problém s tím mají jeho kolegové Honza a Radek, kteří by byli rádi, kdyby na ně mluvil pouze česky. Jak to Přemkovi vysvětlí?

Nejenže se v běžném přednesu vyhlášeného šéfkuchaře Přemka Forejta pravidelně objevují v českých větách anglické výrazy, on už začal tyto dva jazyky kombinovat i se slovenštinou. To však nenechali bez povšimnutí Radek Kašpárek a Honza Punčochář, které to baví a irituje zároveň.

MasterChef: porotci - Přemek Forejt a Jan Punčochář
Zdroj: TV Nova

Aby Přemkovi ukázali, jak komicky jeho vystupování vypadá, neváhali mu to předvést. A kromě imitování mluveného projevu zapojili i gestikulaci! Přemek jejich počínání okomentoval jednoduše: „Vy jste hovada!" Nakonec ale přeci jen uznal, že mají pravdu: „Jste moje zrcadlo, já se ve vás prostě vidím."

Jak podle Radka a Honzy vypadá Přemkův projev? Na to se podívejte se videu. Pořad MasterChef Česko sledujte každou středu od půl desáté večer na TV Nova.

 

TV Nova