EXKLUZIVNÍ REPORTÁŽ: Hodný taťka! Takto přísného porotce MasterChefa Marka Fichtnera neznáte

Aktualizováno 2.9. 2016 20:19
Zdroj: Nova.cz
Témata:

Důležitými postavami v MasterChef Česko jsou samozřejmě porotci. Tihle tři úspěšní kuchaři dokáží být pořádně přísní a ostří, ale možná Vás překvapí, jací jsou doma. Exkluzivně Vás nyní vezmeme za jedním z nich - za Markem Fichtnerem, který stíhá být i tátou na plný úvazek.

Porotci MasterChef Česko kladou na soutěžící velké nároky a vyžadují po nich opravdu bezchybné a kvalitní výtvory. Oni sami jsou totiž šéfkuchaři v předních českých restauracích. Soutěžícím porotci předávají spoustu svých zkušeností a snaží se je vybičovat k maximálním výkonům. Jací jsou ale porotci v normálním životě? Například Marek Fichtner je především skvělý a svědomitý otec.

MasterChef Česko: Porotce Marek Fichtner
Zdroj: Nova.cz


Se svou manželkou Kateřinou má dvě děti, čtyřletého Tobiáše a sedmiletou Nelu. Marek se jim snaží věnovat každou volnou chvíli, kterou má. Neustále vymýšlí program, jak s nimi co nejzajímavěji trávit čas. Moc rádi jezdí na kole a vyrážejí na nejrůznější výlety. Obrovskou oporou mu je právě manželka Kateřina.

MAsterChef Česko: Porotce Marek Fichtner s rodinou
Zdroj: Nova.cz


„S Kateřinou jsme se seznámili v Saúdské Arábii a to před osmi lety na Štědrý den. Já jsem tam pracoval jako šéfkuchař pro královskou rodinu a Kateřina jako fyzioterapeutka,“ prozradil Marek Fichtner.

 

Na Marka Fichtnera, další dva porotce a soutěžící se můžete těšit už v pondělí v dalším díle MasterChef Česko od 20:20 na TV Nova.

 

15

Galerie: Marek Fichtner s rodinou

Zdroj: TV Nova

MasterChef: Marek Fichtner s rodinou

Hodnocení:

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Kačka z MasterChef Česko: Spolužáci říkali, že mi to jako hubené sluší, tak začala anorexie!


MasterChef Česko: Hokejisté Sparty rozhádali tým!


Soutěžící Lucii fandí celá rodina. A že jich je! Tohle jsou oni!
 

TV Nova