S kým měla Lucka v MasterChefovi největší problém? Promluvili další soutěžící!

Aktualizováno 27.11. 2016 15:42
Zdroj: TV Nova

Někteří lidé si sednou, jiní se nesnášejí už od prvního pohledu. A ve chvíli, kdy se do hry ještě zapojí tak lákavé ceny, jako jsou v MasterChefovi, jdou často veškeré sympatie stranou...

Je jasné, že v soutěži, kde je v sázce tolik jako v MasterChefovi, se bude každý snažit zvítězit a není zde příliš mnoho prostoru pro přátelství. Po soutěži se spolu sice mnozí soutěžící stýkali, ale v době, kdy ještě všichni byli v masterchefovské kuchyni, chtěl každý především vyhrát. Jan, Martina i Darina se shodují, že největší nevraživost panovala rozhodně mezi Kateřinou a Lucií, která v soutěži obhájila druhé místo. Lucie sice ležela v žaludku i dalším soutěžícím, což se naplno projevilo během finálového dílu, když komentovali její vaření z balkónu, nikdo to ale nedával tak najevo jako právě zmíněná trochu výbušnější překladatelka Kateřina. 

110

GALERIE: Jan, Darina, Martina, Lucie a Kateřina v MasterChef Česko

Zdroj: TV Nova

MasterChef: Darina Doubová

Hodnocení:

Naštěstí prý ale jinak v soutěži převažovala spíše pozitivní nálada a utvořila se i mnohá přátelství. Na videu se můžete podívat, jak se k rivalitě v MasterChefovi vyjádřili další soutěžící!

 

Je vaření i vaší vášní? Rádi byste svůj kuchařský um ukázali před celým národem? Tak se přihlaste ZDE a třeba se také stanete součástí příštího ročníku MasterChefa!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

Dominika z MasterChefa se naštvala a promluvila. Nenávist? Nůž do zad? Bylo to úplně jinak!

Lucka se toho nebojí! Na své stránce zveřejňuje tipy, rady a poodhaluje zákulisí MasterChefa!

TV Nova