MasterChef mi změnil život, říká Dominika. Semifinalistka soutěže už nestuduje, ani nežije v Česku!

MasterChef: Dominika Kratinová
Zdroj: TV Nova

Dominika Kratinová změnila svůj život a už si vydělává jako profesionálka! Soutěžící z MasterChefa se svěřila, kde nyní vaří. A není tam sama.

Vystudovala politologii a mezinárodní vztahy na Karlově univerzitě, začala pracovat na ambasádě, ale rychle z diplomatických kruhů odešla. Nový směr ji ukázala soutěž MasterChef.
 

Jste spokojena s umístěním v MasterChefovi?
Vůbec jsem nečekala, že se dostanu tak daleko. Byla jsem šťastná už za šestnáctku a byla tam spousta náhod, za které jsem tak šťastná.
 

V soutěží jste říkala, že jste nikdy moc nevařila. Změnila jste to po MasterChefovi?
Rozhodně, hodně mě MasterChef nakopl. Ukončila jsem magisterská studia a dopadlo to tak, že nyní vařím v Norsku v restauraci.
 

Takže je z vás profesionální kuchař?
Ano, vařím v Oslu v Heim Gastropub. A ještě jsem částečně v druhé restauraci. Dala jsem se dohromady s Ivanem, kterého jsem poznala v MasterChefovi, takže tady vařím s kamarádem. Samozřejmě nejsem šéfkuchař, ale jsem na stejné pozici jako ostatní kuchaři.
 

Jak jste se tam dostala?
Ivan po natáčení říkal, že by někam jel, tak jsme se hecli, sbalili kufry a vyrazili. A dnes jsem za to ráda.
 

Zpátky k MasterChefovi. Proč si myslíte, že vyhrál Jirka?
On je hroznej sympaťák. Sympatie tam podle mě sehrály velkou roli. Působí velmi přátelský a také takový je. A samozřejmě umí skvěle vařit. Lucka je sice v něčem lepší, ale velké rozdíly tam nejsou. A mohl rozhodnout finálový večer, jeho poslední meníčko se mi líbilo víc.
 

Šla byste do takové soutěže znovu?
Asi teď už ne. Zjistila jsem totiž, že jsem z toho vyšla nejhůř. Jsem docela velkej poseroutka, ale v MasterChefovi jsem vyšla za takovou nafoukanou... Asi působím na lidi hodně sebevědomě, ale já taková nejsem. Lidé u nás v Česku si dělají hrozně rychle názory a dokáží být opravdu zlí.
 

110

Dominika Kratinová v MasterChef Česko

Zdroj: facebook.com

Dominika Kratinová ze soutěže MasterChef - 6

Hodnocení:

Takže jste se setkala i s negativními reakcemi lidí?
Samozřejmě dostávám spoustu krásných vzkazů, ale jsou i ty druhé. Já jsem bohužel hrozně přecitlivělá, takže si to hrozně beru. Dostávám ošklivé vzkazy na sociálních sítích, mrzí mě to, ale nakonec mě asi nezbyde nic jiného, že se na to vykašlat. Ale já jsem přece nic špatného neudělala, suroviny tam brali i jiní, jenže já se k tomu zatvářila jako grinch a bylo to.
 

Občas to skutečně mohlo tak působit.
Já vím, ale... Já třeba vařila s Ivetkou a poslala jsem ji pro ty vývary. Ale já vůbec nevěděla, že byly na počet! A vypadalo to, že je beru ostatním. Úplně to vypadalo, že jsem nějaký zloděj, že se domu koupu ve vývaru. Že mám doma plnou vanu vývaru a že se v něm koupu. Jako v krvi neviňátek. Hrozný.
 

Jaké máte dnes vztahy s dalšími soutěžícími?
Dodnes jsem velmi blízká kamarádka s Darinkou a s Káťou Tichou. A samozřejmě s Ivanem, to je strašně hodnej člověk. A s Tomášem Hertlem. Vlastně tam nemám problém vůbec s nikým, kromě Kateřiny samozřejmě. Té jsem kvůli něčemu vadila.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Dominika z MasterChefa se naštvala a promluvila. Nenávist? Nůž do zad? Bylo to úplně jinak
GALERIE: Dominika z MasterChefa se svlékla. Ukázala i něco, co Facebook zakazuje

TV Nova