BYL TO HAZARD... Co se dělo v zákulisí MasterChefa? Porotci šli s pravdou ven!

Porotci MasterChef Česko - 4
Zdroj: TV Nova

Každý z dílů MasterChefa se natáčel v průměru 14 hodin, a tak je jasné, že porotci Marek Raditsch, Marek Fichtner a Miroslav Kalina spolu trávili spoustu času. Mělo to ale i stinné stránky.

Po dobu natáčení MasterChefa bohužel slavní šéfkuchaři nemohli být přítomní ve svých podnicích, a tak přiznali, že jejich vlastní restaurace tím trpí. Jejich druhá stížnost se týkala toho, že spolu všichni tři trávili více času než se svými partnerkami, a to se přitom Marek Raditsch stihl během natáčení nejen zasnoubit, ale také oženit!

110

GALERIE: Porotci MasterChef Česko

Zdroj: TV Nova

Porotci MasterChef Česko - 2

Hodnocení:


Co tedy porotci po celou dobu v zákulisí dělali? Přeci jen – 14 hodin je dlouhá doba, a finálový díl se dokonce natáčel dlouhých 17 hodin a natáčení se protáhlo přes půlnoc! Všichni tři během pauz nejčastěji mastili karty (Prší) nebo hráli šipky (kdo je nejlepší karbaník, se nedokázali shodnout, všichni tři mají pocit, že jsou to právě oni). Naštěstí ale jsou přáteli i v soukromí a ne jen před kamerou. Možná to tak trochu hazard byl, protože karty jsou hazardní hra, ale na druhou stranu tady o peníze nešlo.


Co se týče vaření, tak přiznávají, že se stále učí i jeden od druhého, protože má každý jiný styl vaření a preferuje jiné suroviny. Kdo je z nich nejlepší kuchař? Na tom se shodnout nedokázali. Není divu...

 

Nepřehlédněte:
Miroslav Kalina o novém českém MasterChefovi: Ty prachy utratí hned! Je jasné, za co
ŠOKUJÍCÍ ČÍSLA: Výbava kuchyně MasterChefa vám vyrazí dech! Kolik to všechno stálo?

TV Nova