Filip z MasterChefa se naštval a vážně si zranil ruku! Možná už nikdy nebude vařit

Končí Filip Kuchler s vařením?
Zdroj: TV Nova

Při vaření skoro čaroval. Jeho pokrmy oslňovaly i náročné porotce. Teď se ale zdá, že může být s plánovanou kariérou kuchaře konec. Filip Kuchler si drasticky ublížil. Co se mu přesně stalo?

Filip Kuchler (25) si čas od času rád zaboxuje, tentokrát se mu to však moc nepovedlo. Měl ten den pořádný vztek a bušil do pytle jako o život. Nešťastně si zranil ruku! Hned věděl, že je něco špatně, ale neměl čas si s tím lámat hlavu a dál fungoval. Bolest nepřestávala, a tak ho maminka další den donutila navštívit pohotovost. Filip se bránil, ale maminky umí být vytrvalé. U lékaře se Filip hodně divil, rozhodně se nejednalo o malé zranění. První vyšetření ukázalo vykloubené zápěstí. Ruku mu dali do dlahy a pustili domů. Jenže to nebylo vše...
 

Chodil do práce, řídil a nepřestával vařit. Ruka se nelepšila, a tak musel do nemocnice znovu. Tehdy přišlo to nejhorší. Doktor mu sdělil, že má z devadesáti procent přetrhané vazy a podle všeho bude nutná operace. Zatím mu ruku dali na čtyři týdny do sádry. Pokud to nepomůže, musí následovat operace.
 

113

GALERIE: Filip Kuchler v MasterChef Česko

Zdroj: archiv

Filipova zlomená ruka

Hodnocení:

Ta by pro něj mohla mít strašné následky. Nejen, že se v současné době živí rukama. Jeho snem je vařit. Bez pravé ruky by to pravděpodobně nebylo možné. Nezbývá se držet malé naděje, že se mu ruka v sádře uzdraví.
 

Jak bude dál pracovat? A skončí s vařením? To se brzo dozvíme.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

GALERIE: Dominika z MasterChefa se svlékla. Ukázala i něco, co Facebook zakazuje

Miroslav Kalina o novém českém MasterChefovi: Ty prachy utratí hned! Je jasné, za co

TV Nova