ZÁKULISÍ: MasterChef bez něj? To by nešlo! A VTIPNÝ konec rozhovoru!

Aktualizováno 4.12. 2016 10:05
Zdroj: TV Nova

Napadlo vás někdy, že v soutěži MasterChef nejsou jen soutěžící? Za tak velkým projektem stojí nespočet lidí, kteří se starají o to, aby v soutěži vše klapalo tak, jak má. Jedním z těchto lidí, kteří mají velkou zodpovědnost, je i usměvavý Petr.

Petr je jedním z lidí, bez kterých by soutěž MasterChef nemohla fungovat. Jeho pozice se jmenuje „pomocný režisér“ a má za úkol vytvářet natáčecí plán po domluvě s producenty a režisérem. Musí organizovat všechny složky na place, řešit problémy a zodpovídat za to, aby vše fungovalo tak, jak by mělo.

 

Pozitivně naladěný Petr říká, že je od mládí trochu hyperaktivnější a k jeho práci to tak nějak patří. Atmosféra na place je prý o moc lepší, když jsou všichni pozitivně naladění. „Všechno řešíme s klidem a to je to, co mě na té práci baví,“ říká Petr, pro kterého není problém skoro nic.

111

GALERIE: Podívejte se na fotky z natáčení show Masterchef.

Zdroj: TV Nova

Filip v MasterChef Česko - 4

Hodnocení:

Rozpovídal se i o soutěžích, kteří se prý kolo od kola zlepšovali a všichni byli fantastičtí. Každý měl svůj charakter, který v soutěži ukázal, jako například upovídaná Lucie, rebel Ivan nebo kliďas Pavel.

 

Jste zvědaví, co pomocný režisér Petr udělá na konci videa? Podívejte se na celý rozhovor!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Rozhovor s vážně zraněným Filipem z MasterChefa: Vařit s jednou rukou nebude!
Chcete vařit jako MasterChef? Na pultech knihkupectví se objevila unikátní kuchařka s recepty z pořadu!

TV Nova