Zapomněl vypustil páru, přesladil kaši a vysušil maso. Filip Kuchler skončil v show MasterChef

MasterChef: Filip Kuchler opouští soutěž
Zdroj: TV Nova

Šest nejlepších amatérských kuchařů porovnávalo ve středu svoje síly v soutěži MasterChef Česko. Šlo do tuhého a nic nebylo tak, jak to na první pohled vypadalo! O tom se přesvědčil soutěžící Filip Kuchler.

"Tak já jsem naprosto v koncích. To je přesně to, co jsem tam vždycky nechtěl mít, to je strašný! " Filip byl nešťastný z výběru surovin, které dostal k dispozici v tajemném boxu. "Zmutovaná vokurka, výborně," kroutil hlavou nad neznámými ingrediencemi. Připravoval pštrosí maso a i když si sám nebyl jistý výsledkem, porotce Miroslav Kalina byl s jeho výkonem spokojený: "Zajímavý je, že ať člověk ochutná vaše jídlo z jakýkoliv strany, vždycky to chutná jinak. Mně to docela chutná."

 

 

MasterChef: Filip Kuchler
Zdroj: TV Nova

 

Filip se přiznal, že umístění v nejlepší šestce amatérských kuchařů pro něj pro něj znamená velký úspěch. "Kdybych teď vypadnul, tak mě to bude mrzet trošku, ale budu spokojenej s tím, co jsem tady odvedl," řekl.

 

 

MasterChef: Filip Kuchler
Zdroj: TV Nova

 

Ve vyřazování byl soutěžícím přidělen další zajímavý úkol. Zkušená someliérka Klára Kolárová kuchařům radila, jak víno správně kombinovat s jídlem. Filip byl s výběrem úkolu velmi spokojený. Nic ale není tak, jak se zdá. V průběhu vaření se mu podařilo opařit sebe i kameramana. Maso vysušil a omáčku vzhledem k použitému vínu přesladil. Porotci jeho výkon ohodnotili jako nejhorší, a Filip tak musel soutěž opustit. Vařit ale určitě nepřestane. Své kulinářské zkušenosti určitě využije v kempu, který provozuje jeho rodina.

 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

FOTO: MasterChef se mění v drama. Popálen je soutěžící i kameraman!


Exkluzivní REPORTÁŽ: Porotce Kalina jako "čertík" a tenista! S manželkou odhalují perličky ze soukromí

 

Dvojníci porotců s kostýmy na míru! Jak se děti cítily v záři reflektorů?

TV Nova