VÍTEJTE V MASKÉRNĚ MASTERCHEFA: Neuhodnete, kolik času v ní denně museli soutěžící i porotci trávit!

MasterChef
Zdroj: Archiv TV Nova

Hodiny v křesle maskérek i obrovské horko, to jsou jen některé z mála utrpení, které museli soutěžící a porotci v maskérně MasterChefa podstoupit....

Make-up a móda už dávno nejsou výsadou pouze žen. I mnoho mužů padlo za oběť a účastníci ani porotci MasterChefa nejsou výjimkou.

Podívejte se, co se dělo v zákulisí a který z porotců si oblíbil kosmetické přípravky!


1. Během natáčení MasterChefa se vystřídalo dohromady 6 maskérek! Na každém z natáčení byly přítomny 3.

2. Používaly se nejen klasické potřeby k líčení účinkujících, soutěžících a porotců. Největší spotřebě však podlehly trhací kapesníčky, kterých se spotřebovalo přibližně 50 balení.

3. Spotřeba kosmetiky byla opravdu velká. Celkem padlo 15 velkých laků na vlasy, 15 zmatňujících pudrů a desítky balení odličovacích ubrousků.

4. Marek Fichtner vystřídal celkem 24 různých vestiček a košil. Marek Raditsch si však oblíbil černou koženou bundu, již oblékl po většinu dílů.

5. Tři hlavní porotci, Marek Raditsch, Miroslav Kalina a Marek Fichtner, trávili v maskérně denně asi 30 minut. Každodenní stříhání a holení bylo nevyhnutelné.

110

GALERIE: Zákulisí MasterChef Česko

Zdroj: TV Nova

Potraviny v pořadu MasterChef Česko

Hodnocení:

6. I přestože se v kuchyni z hygienických důvodů doporučuje mít stažené vlasy, maskérky respektovaly přání soutěžících. Přece jen tam byly dámy samy za sebe, reprezentovaly své umění a image, a tak jim účesy jen profesionálně upravily.

7
. Marek Raditsch si konzistenci matujícího krému tak oblíbil, že si jej každé ráno ještě před příchodem maskérky nanášel sám.

9. Soutěžící strávili v křesle maskérek 27 hodin. Porotci „pouze“ 13 hodin.

Nepřehlédněte:
BYL TO HAZARD... Co se dělo v zákulisí MasterChefa? Porotci šli s pravdou ven!
ŠOKUJÍCÍ ČÍSLA: Výbava kuchyně MasterChefa vám vyrazí dech! Kolik to všechno stálo?

Nova.cz