Marek Kühnel odpovídal
aktualizováno 16.02.

Marek z MasterChefa odpovídal živě: Rozpovídal se o drogách i napadení seniora

Druhý odpadlík z MasterChefa, čtyřiadvacetiletý Marek, odpovídal živě na dotazy fanoušků. V rozhovoru se vrátil zpět ke své minulosti, která v žádném případě nebyla růžová. Promluvil o drogách i napadení.

VIDEO: Neustále pozitivní Lea prozradila, co se za jejím úsměvem skrývá!
aktualizováno 06.02.

VIDEO: ´Rozvrkočená´ Lea prozrazuje, co se za jejím věčným úsměvem skrývá. Možná to máte také tak

Původně grafička, nyní barmanka, vášnivá kuchařka a nejusměvavější soutěžící v TOP 16. To je pětadvacetiletá Lea Skálová, který nyní odkrývá, co za jejími úsměvy leckdy vězí.

MasterChef: Vypadlíci - 9
aktualizováno 11.02.

Miroslav Hruška

Míra se dříve věnoval fotbalu, ale od začátku studia na vysoké škole přilnul k vaření. Do show se přihlásil proto, že chtěl zjistit, co na tohle jeho hobby řeknou opravdoví profesionálové ve složení Radek Kašpárek, Přemek Forejt a Honza Punčochář. Dostal se mezi sedmadvacet nejlepších amatérských kuchařů a dočkal se i podklony od porotců. Osudným se mu stala výroba domácích těstovin...

Masterchef2019: Studio - 7
29.12.

VIDEO: Radiační technik, kartářka i onkologická pacientka. Všechny pojí jeden sen - chtějí být Masterchefem!

Už 9. ledna odstartuje kuchařská show, na kterou diváci netrpělivě čekají. Porota vybrala nejlepších šestnáct, kteří postoupili do dalších kol, kde se utkají o titul českého MasterChefa a výhru půl milionu korun. Podívejte se, jak probíhaly castingy a která jídla si soutěžící pro porotu připravili.

Cottage bulky
10.08.

Chutná a rychlá svačinka podle Kačky z MasterChefa: Zpestřete si den jejím netradičním pečivem

Kuchařka Kateřina Tichá, kterou si diváci jistě pamatují ze soutěže MasterChef Česko, vaří i ve Snídani s Novou. Jaký recept si pro diváky připravila tentokrát?

Končí Filip Kuchler s vařením?
aktualizováno 02.12.

Filip z MasterChefa se naštval a vážně si zranil ruku! Možná už nikdy nebude vařit

Při vaření skoro čaroval. Jeho pokrmy oslňovaly i náročné porotce. Teď se ale zdá, že může být s plánovanou kariérou kuchaře konec. Filip Kuchler si drasticky ublížil. Co se mu přesně stalo?

MasterChef: Tváře Novy v kuchyni
13.11.

VIDEO: Jaké se v MaterChefovi vyskytly nečekané komplikace. Co se ulomilo?

"Nevěřím si ve vaření natolik, abych tady předváděla psí kusy," přiznala jedna ze soutěžích, která vlastně ani soutěžit nechtěla. "Nejsem soutěživý typ," dodala.

MasterChef s moderátory
aktualizováno 05.11.

Kdo z nich je nejlepší kuchař? Celebrity prozradily, koho by za soupeře nechtěly!

V posledním díle kulinářské soutěže MasterChef Česko soutěžící vařili po boku moderátorů televize Nova. Když jsme je v zákulisí zpovídali, dozvěděli jsme se, koho by se jako soutěžící, báli nejvíc!

MasterChef: Soutěžící Tomáš Hertl s manželkou
aktualizováno 05.10.

VIDEO: O osudu soutěžících rozhodovali jejich nejbližší!

V oblíbené kuchařské show MasterChef, zbývá posledních sedm soutěžících. V dalším díle jste mohli vidět souboj, do kterého byly zavlečeny i rodiny nadějných kuchařů. Díl s podtextem Rodinná večeře byl plný napětí...