MasterChef - pokrmy
14.07.

MŇAM! Soutěžící MasterChefa si s jídlem uměli pohrát. Který z pokrmů vás láká nejvíce?

Soutěžící MasterChefa zvládali pokrmy připravit s elegancí a lehkostí, která chce roky praxe. Jistě se i divákům u televize sbíhaly sliny při pohledu na jejich umění. Podívejte se na pár vybraných top jídel, která zaujala jak svou originalitou, tak chutí a krásou. Které nejvíce láká vás?

Miroslav Kalina
aktualizováno 11.07.

Miroslav Kalina otevřeně: Co ho na MasterChefovi baví a co štve? Do další řady má jednu dobrou radu!

Jak uspět v kulinářské soutěži MasterChef? Porotce Miroslav Kalina v tom má jasno! Podívejte se, co radí novým soutěžícím.

MasterChef Česko: Porotce Miroslav Kalina
aktualizováno 30.01.

MŇAM! Připravte si nedělní oběd podle šéfkuchaře Miroslava Kaliny z MasterChefa! Co doporučuje?

Šéfkuchař Miroslav Kalina, známý také díky pořadu MasterChef, prozradil, jaké potraviny v létě rozhodně nevynechat. Inspirujte se jedním z jeho oblíbených receptů!

MasterChef
aktualizováno 13.12.

VÍTEJTE V MASKÉRNĚ MASTERCHEFA: Neuhodnete, kolik času v ní denně museli soutěžící i porotci trávit!

Hodiny v křesle maskérek i obrovské horko, to jsou jen některé z mála utrpení, které museli soutěžící a porotci v maskérně MasterChefa podstoupit....

Končí Filip Kuchler s vařením?
aktualizováno 02.12.

Filip z MasterChefa se naštval a vážně si zranil ruku! Možná už nikdy nebude vařit

Při vaření skoro čaroval. Jeho pokrmy oslňovaly i náročné porotce. Teď se ale zdá, že může být s plánovanou kariérou kuchaře konec. Filip Kuchler si drasticky ublížil. Co se mu přesně stalo?

Miroslav Kalina
aktualizováno 30.11.

Miroslav Kalina o novém českém MasterChefovi: Ty prachy utratí hned! Je jasné, za co

Podívejte se také, co ve videu Jirkovi poradil mírumilovný porotce MasterChefa Miroslav Kalina, který má dlouhou praxi v oblasti gastronomie. Tyto rady se Jirkovi budou rozhodně hodit!

MasterChef Česko: Porotci
01.11.

ANKETA: Kdo je sympaťák a koho byste vyměnili? Hlasujte o NEJ porotce Masterchefa!

Jsou upřímní a umí být drsní, zároveň jsou však féroví a především zábavní. Řeč je samozřejmě o porotcích kuchařské soutěže MasterChef Česko. Koho ze tří kuchařů vidíte na televizních obrazovkách nejraději?

MasterChef Česko: Porotce Miroslav Kalina
aktualizováno 28.10.

TIPY DO KUCHYNĚ: Takhle snadno nakrájíte cibuli a oloupete česnek! Radí Kalina

Zkušený kuchař, nekompromisní porotce a v soukromí bavič. Takový je Miroslav Kalina, který každý týden společně s kolegy Markem Fichtnerem a Markem Raditschem hodnotí kulinářské umění amatérských kuchařů. A my ho překvapili v jeho restauraci a vyptali se ho na ty nejlepší vychytávky, které vám pomohou posunout vaše vaření o level výš.

MasterChef Česko: Miroslav Kalina
22.10.

Exkluzivní tipy k vaření od porotce MasterChef Česko Miroslava Kaliny: Nejezte margarín, je škodlivý!

Miroslav Kalina, Marek Raditsch, Marek Fichtner. Tito pražští šéfkuchaři se každý týden objevují na televizních obrazovkách, aby ohodnotili nejlepší amatérské kuchaře. Sami mají s vařením mnohaleté zkušenosti. Zašli jsme proto do restaurace k Miroslavu Kalinovi a zeptali se ho na ty nejlepší kuchařské fígle.

MasterChef: Soutěžící Tomáš Hertl s manželkou
aktualizováno 05.10.

VIDEO: O osudu soutěžících rozhodovali jejich nejbližší!

V oblíbené kuchařské show MasterChef, zbývá posledních sedm soutěžících. V dalším díle jste mohli vidět souboj, do kterého byly zavlečeny i rodiny nadějných kuchařů. Díl s podtextem Rodinná večeře byl plný napětí...