MasterChef: Soutěžící TOP16 - Kateřina Kolbová 2
aktualizováno 04.03.

Kateřina Kolbová

Katka na castingu jako první ze soutěžících vsadila na sladký dezert a podařilo se jí díky tomu dostat mezi sedmadvacet nejlepších amarérských kuchařů v Česku. Porotci byli z její prezentace jídla naprosto unešení a nemohli uvěřit tomu, že se jako cukrářka neživí.

MasterChef: Soutěžící TOP16 - Petr Březina 2
aktualizováno 04.03.

Petr Březina

Petr se gastronomii věnuje už od dětství. Momentálně otočil život o 180°, z města se stěhuje na venkov a svou dosavadní práci hodlá vyměnit za splněný sen - stát se MasterChefem!

MasterChef: Soutěžící TOP16 - Oliver Pape 2
aktualizováno 11.03.

Oliver Pape

Oliverova rodina žije ve Francii, on na castingu vsadil na indickou kuchyni a vyplatilo se! Porotci si velmi pochutnali a on se těší z postupu mezi sedmadvacet nejlepších!

MasterChef: Soutěžící TOP16 - Lea Skálová 2
aktualizováno 04.03.

Lea Skálová

Lea je vystudovaná grafička pracující jako barmanka. S nadsázkou říká, že se do soutěže přihlásila proto, že už bylo na čase, aby se stala slavnou a mohla přestat chodit do práce.

MasterChef: Soutěžící TOP16 - Jan Vorel 2
aktualizováno 04.03.

Jan Vorel

Do soutěže se přihlásil s velkým handicapem - má na rukou jen šest prstů, ale i přesto vytřel porotocům zrak takovým způsobem, že postoupil rovnou mezi šestnáct nejlepších!

MasterChef: Soutěžící TOP16 - Ester Vosátková 2
aktualizováno 11.03.

Ester Vosátková

Esteřiným snem je stát se kuchařkou, ale vzhledem ke svému věku by se radši nechala zaměstnat, než aby rozjížděla vlastní podnik. Miluje Itálii a těstoviny, které připravila i na castingu porotcům. Těm chutnalo tolik, že se doslova rvali o talíř!

MasterChef: Soutěžící TOP16 - Monika Kokyová 2
aktualizováno 11.03.

Monika Kokyová

Monika je vyučená kuchařka romské národnosti, kvůli které se jí zatím nepodařilo najít stálou práci. Recept, se kterým na castingu uspěla, našla na internetu a do dalšího kola postoupila jen díky slibu, že příště už uvaří něco ze své domácí kuchyně!

Kristína Nemčková - ČB
aktualizováno 20.03.

Kristína Nemčková

Kristína se v kuchyni pohybuje už od svých pěti let. O vaření a receptech si dokonce vede svůj blog a peče dorty na zakázku. Pokrm, který naservírovala na castingu porotcům, je zaujal natolik, že jí poslali rovnou do TOP16!

MasterChef: Soutěžící TOP16 - Míra Polák 2
aktualizováno 11.03.

Miroslav Polák

Míra hrál odmalička hokej, bohužel se ale před dvěma lety těžce zranil při zápase v Německu a přetrhal si vazy v koleni. Po operaci už se k hokeji téměř nevrátil, protože zjistil, že pro něj nemá takový význam jako dřív. Místo hokeje se začal věnovat vaření. Do pořadu MasterChef Česko se chtěl přihlásit již v předchozí řadě, ale nenašel odvahu...

MasterChef: Denisa Cziglová - CB
aktualizováno 13.03.

Denisa Cziglová

Denisa je onkologický pacient, její nemoc ji přiměla změnit od základu život a přejít na zdravou stravu. Nyní je vegetariánka a má dokonce i svůj blog, kde se právě zdravému stravování věnuje.

MasterChef: Soutěžící TOP16 - Šárka Castells 2
aktualizováno 11.03.

Šárka Castells

Temperamentní Šárka na casting dorazila v doprovodu své sestry Hany a syna Antonia. Prožívá nejkrásnější období svého života a ráda by napsala knihu receptů a nápadů.

MasterChef: Zuzana Böhmová ČB
01.01.

Zuzana Böhmová

Zuzku do MasterChefa přivedla vášeň pro vaření. Je to činnost, která ji velmi uklidňuje. Má tři malé děti, a tak v kuchyni denně stráví možná více času než by sama chtěla.