Kteřina Kolbová - 10.díl
aktualizováno 12.03.

Katce z MasterChefa se lepí smůla na paty: Tahle chyba ji může stát místo v soutěži!

Kačce se poslední dobou lepí smůla na paty. V předchozím díle MasterChefa svému týmu zavařila tím, že v Sapě dala na radu prodavačů a rozhodla se tak vynechat v tradičním vietnamském receptu základní surovinu – zázvor. Jako by toho nebylo málo, ani tentokrát se její pečení neobejde bez komplikací...

MasterChef: TOP11
aktualizováno 10.03.

SLADKA VÝZVA: Kdo ze soutěžících MasterChefa upeče nejhorší dort? TIPUJTE

Desátá epizoda kuchařské show MasterChef se ponese ve slavnostním duchu. Tentokrát si budou muset soutěžící poradit s výzvou v podobě dokonalého dortu. Zaválí spíš dámy, nebo pánové?

Porotci MasterChef Česko
aktualizováno 12.02.

TŘI SYMPAŤÁCI: Na kterého porotce MasterChefa se každý týden těšíte nejvíce? HLASUJTE!

Pořad MasterChef Česko se v lednu vrátil na televizní obrazovky se zcela obměněnou porotou. Tu jste již měli po pěti odvysílaných dílech možnost dobře poznat. A nás zajímá, kdo z nich vás oslovil nejvíce!

MasterChef: Šárka Castells - větrníky
08.02.

Zákeřnost a rivalita: Začaly v MasterChefovi první naschvály?

Bára ve čtvrtečním livestreamu prozradila, že těsně před svým odchodem ze soutěže MasterChef Česko zpozorovala u některých kuchařů začínající rivalitu. I vy jste mohli v pátém díle zaznamenat první neshody a zlomyslnosti. O kterých lidech je řeč?

Jak to vidí MasterChef, 5.díl: Já jako modelka doma větrníky běžně nedělám, prozradila vypadlá Bára
06.02.

Jak to vidí MasterChef, 5.díl: Já jako modelka doma větrníky běžně nedělám, prozradila Bára

Pátý díl pořadu Jak to vidí MasterChef navštívila stále usměvavá barmanka Lea a marketingová ředitelka Bára, kterou porotci po fiasku s větrníkem vyřadili ze soutěže. Aby ukázala, že se jednalo pouze o zkrat, rozhodla se Patricii donést chutnější povedenou verzi. Patriciin kuchařský slovník se s dalším dílem obohatil o několik termínů. Co znamená její našlehaný bumerang?

MasterChef: Kateřina Kolbová
26.01.

DRSNÝ ROZCHOD: Katka z MasterChefa začala péct, aby zapomněla!

Kateřina Kolbová v MasterChefovi uchvátila porotu čokoládovým dortíkem, který byl jako od cukrářky. O jejím kuchařském umu nemá pochyb nikdo. Ne vždycky ale tíhla k plotně. V minulosti chtěla být modelkou. Touha procházet se po mole ji přivedla až na váhu 43 kilo. Paradoxně ji zachránilo jídlo, i když to s ní v jednu dobu nevypadalo vůbec dobře. Aby toho nebylo málo, neminul ji ani rozchod po letitém vztahu...

MasterChef: Postupující TOP16
aktualizováno 24.01.

JE TO VENKU: Těchto 8 kulinářských talentů tvoří první polovinu TOP 16 v MasterChefovi! Postoupil váš favorit?

Na konci třetího dílu show MasterChef Česko jsou známá jména osmi kuchařů z 16, kteří postupují v soutěži dále. Podívejte se, kdo bude následující týdny bojovat o titul a možnost získat výhru půl milionu korun!

MasterChef: Zdeněk Rajniš
22.01.

Zaúřadoval Alzheimer: Nejstarší soutěžící MasterChefa udělal při přípravě pokrmu fatální chybu!

Již ve středu 23. 1. se v kulinářské show MasterChef Česko utká čtyřiadvacítka těch nejlepších kuchařů o postup do TOP 16. V boji o bílou zástěru budou bojovat vždy trojice, které musí připravit jídlo dle porotou vybrané suroviny.

MasterChef: Lucie Micková
29.05.

VAŘENÍ JÍ VYDĚLÁVÁ. Lucie využívá zkušenosti z MasterChefa a dělá radost desítkám lidí

Lucii Mickovou si diváci bezesporu pamatují z kuchařské reality show MasterChef, ze které si milá blondýnka odnesla stříbrné místo. Jak se jí daří po natáčení a čemu se nyní věnuje?

MasterChef: Moderátorka Kristina Kloubková
aktualizováno 17.10.

DOJEMNÝ MASTERCHEF: Soutěžící pekli cookies. Až na konci vyšlo najevo, pro koho to vlastně bylo...

Místo úkolu soutěžící pomáhali a ani to nevěděli! Tak přesně o tom byl poslední Masterchef. Amatérští kuchaři dostali nesnadný úkol - upéct typicky americké sušenky, které nikdy předtím nedělali. Až na konci vyšlo najevo, že jejich účel byl ale úplně jiný, než si celou dobu mysleli.