MasterChef: 11. díl armáda - 6
aktualizováno 18.03.

NEUVIDÍTE V TV: Čím se porotci MasterChefa baví, když soutěžící vaří? Moc jim to nejde!

Jedenáctý díl kuchařské show MasterChef Česko bude velmi unikátní! Soutěžící již podruhé opustí slavnou kuchyni. Tentokrát se vydají rovnou do Jinců ke 13. dělostřeleckému pluku, aby pohostili armádu České republiky.

MasterChef: Přemek Forejt - reakce - 3
aktualizováno 12.03.

NEJLEPŠÍ HLÁŠKY Přemka Forejta: Která jeho reakce vystřelila z trenek vás? VIDEO

Přemek Forejt, dvaatřicetiletý úspěšný šéfkuchař, hledá již od prvního castingu v MasterChefovi někoho, kdo ho svým jídlem vystřelí z trenek. Podle některých jeho výrazů během ochutnávání však můžeme jen stěží hádat, co se v něm odehrává.

Přemek Forejt - Víkend - 6
02.03.

Je jako malé děcko! Co na Přemka Forejta práskli jeho podřízení?

Jedenatřicetiletý porotce MasterChefa, Přemek Forejt, odhalil divákům TV Nova zase o něco víc ze svého soukromí. A tentokrát promluvili o svém šéfovi i zaměstnanci olomoucké restarurace Entrée. Jaký s ním mají vztah?

Jak to vidí MasterChef, 8. díl: Zmanipulovala Denisa Bohouše? - 2
27.02.

Jak to vidí MasterChef, 8. díl: Zmanipulovala Denisa Bohouše?

Patricie Solaříková si tentokrát do svého pořadu pozvala porotce Přemka Forejta a nejslabší soutěžící osmého dílu Denisu Cziglovou. To, že byla nejslabší, ale neznamená, že byla vyřazena! Místo ní odešel Bohouš, který se dobrovolně vzdal, a Patricie si neodpustila na Denisinu adresu poznámku: „To byl strategický proslov na Bohouše, aby se obětoval.“ Přemek jen souhlasně pokyvoval hlavou: „Manipulátorka, no.“ Kromě neobvyklé situace v soutěži probrali v pořadu Jak to vidí MasterChef i nenávistné komentáře, které se týkají jejich osob, a velmi vtipně odhalili střípky ze svého soukromí.

Porotci MasterChef Česko
aktualizováno 12.02.

TŘI SYMPAŤÁCI: Na kterého porotce MasterChefa se každý týden těšíte nejvíce? HLASUJTE!

Pořad MasterChef Česko se v lednu vrátil na televizní obrazovky se zcela obměněnou porotou. Tu jste již měli po pěti odvysílaných dílech možnost dobře poznat. A nás zajímá, kdo z nich vás oslovil nejvíce!

MasterChef: ukázka - 6.díl - gastronomické hovado
aktualizováno 13.02.

V MasterChefovi přituhuje: Jsi gastronomické hovado! rozčilují se porotci

Již ve středu 13. února se na obrazovkách TV Nova rozpoutá opravdové emoční peklo. Soutěžícím z MasterChef Česko jde o všechno a začínají první ostré výměny názorů a první příkrá slova od poroty...

MasterChef: ukázka - Bára Nosková raci - 2
aktualizováno 06.02.

UKÁZKA Z MASTERCHEFA: Porotce Přemek Forejt si myslel, že to Bára vzdá!

První těžký úkol pro finálovou sestavu MasterChefa je tady. Soutěžící se tentokrát musí popasovat s neobvyklými surovinami. Nejednomu z nich při pohledu na ně naskočí husí kůže.

MasterChef: Býčí žlázy - PetRr Březina - ukázka 5. díl
05.02.

Já už nechci! Porotce MasterChefa zažívá fyzickou bolest. Žvýká totiž býčí žlázy. VIDEO

Již zítra se TOP16 nejlepších kuchařů v Česku postaví velmi kuriózní výzvě. Budou muset uvařit z velmi podivných surovin...

Večeře s MasterChefem: Přemek Forejt
aktualizováno 07.02.

Večeře s MasterChefem, 2. díl: Markéta Konvičková vyrazila za Přemkem Forejtem. Ohlídat si ji musel přítel!

Porotce MasterChef Česko si k sobě do restaurace pozval exkluzivní hvězdy. Zpěvačku Markétu Konvičkovou známou z Tvojí tváře a nejúspěšnější ženu Robinsonova ostrova – Terezu Duškovou. Dámy si nejen velice užily Přemkovo Bizzare menu, ale také se pochlubily svými partnery! Zatímco Markéta chodí s charizmatickým pilotem, Tereza si přivedla úspěšného pražského právníka. Přemek páry překvapil a to příjemně. Jeho menu založené na vzpomínkách s dětství hostům nejen chutnalo, ale ještě navíc rozvířilo debaty o školních jídelnách. Jedno z jídel, které jim naservíroval, představovalo popelník plný umělého popela. Jak se na to jeho hosté tvářili?

MasterChef: Tiskovka Porotci
aktualizováno 07.02.

Jaké byly reakce porotců, když se poprvé viděli v televizi? Honza Punčochář měl ruce před očima!

Pořad MasterChef Česko odstartoval ve středu 9. ledna, a tak už diváci mohli na televizních obrazovkách sledovat dva díly plné skvělých receptů. Dívali se i porotci?

MasterChef: Přemek Forejt
aktualizováno 07.02.

Přemek Forejt v šoku: Čím ho jeden ze soutěžících odrovnal?

Druhý díl show MasterChef Česko se pomalu blíží a přináší sebou další várku ojedinělých kuchařských výtvorů, v dobrém i špatném slova smyslu. Na co se diváci mohou těšit?

MasterChef: Bejr - rozhovor
aktualizováno 09.01.

Psychopat Bejr a jeho touha stát se MasterChefem: Nebýt kamer, mohli to porotci ošklivě odnést!

Aleš Bejr, youtuber, kulturista a především šílenec, dorazil na casting do populární kuchařské show, aby se stal MasterChefem! Porotce Přemek Forejt mu dal dost jasně najevo, že na to nemá. A Bejr v tu chvíli vypadal dost nekompromisně!