Večeře s MasterChefem: Přemek Forejt
aktualizováno 07.02.

Večeře s MasterChefem, 2. díl: Markéta Konvičková vyrazila za Přemkem Forejtem. Ohlídat si ji musel přítel!

Porotce MasterChef Česko si k sobě do restaurace pozval exkluzivní hvězdy. Zpěvačku Markétu Konvičkovou známou z Tvojí tváře a nejúspěšnější ženu Robinsonova ostrova – Terezu Duškovou. Dámy si nejen velice užily Přemkovo Bizzare menu, ale také se pochlubily svými partnery! Zatímco Markéta chodí s charizmatickým pilotem, Tereza si přivedla úspěšného pražského právníka. Přemek páry překvapil a to příjemně. Jeho menu založené na vzpomínkách s dětství hostům nejen chutnalo, ale ještě navíc rozvířilo debaty o školních jídelnách. Jedno z jídel, které jim naservíroval, představovalo popelník plný umělého popela. Jak se na to jeho hosté tvářili?

Večeře s MasterChefem - Jan Punčochář - 1
aktualizováno 07.02.

Večeře s MasterChefem, 1. díl: Jan Punčochář přivítal v restauraci Grand Cru i bývalou hvězdu Ulice

Porotce MasterChefa Jan Punčochář si do své restaurace Grand Cru sezval hosty, kterým nabídl to nejlepší, co ve své kuchyni připravuje. Jak si foodblogerka Cat&Cook s přítelem, herec Aleš Háma a moderátor Ivan Vodochodský pochutnali?

MasterChef Story: Přemek Forejt
aktualizováno 07.02.

MasterChef Story 3: Děda profesor, babička doktorka a já mám jen výučák, říká Přemek Forejt

Nejdříve sklízel za svou kreativitu a výjimečnost kritiku. Počáteční chyby ale eliminoval a dostal se na vrchol. Stojí si za tím, že každé jídlo by mělo mít svůj příběh. Stejně tak jako jeho knedla s vejcem z Bizzare menu. Jak je možné z pokrmu, který běžně připravuje každá domácnost, vytvořit něco speciálního a jaký příběh za tím stojí?

Masterchef Story: Radek Kašpárek
aktualizováno 07.02.

MasterChef Story 2: Michelinský kuchař Radek Kašpárek o tom, jak uspět a nezničit se při tom

Radek Kašpárek, šéfkuchař a majitel restaurace oceněné michelinskou hvězdou, přiznal, že jeho cesta na vrchol byla vyčerpávající a že se v určitých chvílích dokonce bál o své zdraví. Čemu vděčí za svůj úspěch?

Masterchef story - 3
aktualizováno 07.02.

MasterChef Story 1: První jídlo šlo do záchodu, říká hvězda české kuchyně Jan Punčochář

Jan Punčochář miluje česká jídla a říká se o něm, že je to “Básník mezi pánvemi”. Jeho cesta na vrchol mezi nejlepší kuchaře však poezií nebyla. Prošel si peklem, jak sám říká ve své zpovědi. Na tu se podívejte už teď ve videu.

Přemek Forejt
aktualizováno 11.02.

Přemek Forejt

Přemek Forejt (30) sice vypadá jako teenager, ale ve své restauraci v Olomouci vaří mistrovská díla. Nikterak se netají tím, že jeho babička byla doktorka a děda profesor – a on má jenom výuční list.

MasterChef: Radek Kašpárek - zpověď
aktualizováno 31.01.

Radek Kašpárek

V nejnovější řadě MasterChef Česko zasedl do poroty Radek Kašpárek, který je sice z Ostravy, ale bezmezně miluje Skandinávii. Ta je určujícím trendem v jeho michelinské restauraci Field. Cesta za slávou byla vyčerpávající a i sám Kašpárek se rozhodl, že trochu zvolní. Jeho zkušenosti v oboru jsou letité. A především díky nim může hodnotit ostatní soutěžící.

Jan Punčochář
aktualizováno 12.03.

Jan Punčochář

Považuje se za milovníka jídla v pravém slova smyslu. Jan Punčochář (39) o sobě tvrdí, že nikdy nechtěl dělat nic jiného než kuchaře. V současné době otevírá novou restauraci U Matěje.