Jak to vidí MasterChef - 11.díl
20.03.

Jak to vidí MasterChef, 11. díl: Nejdrsnější díl MasterChefa? Podívejte se, jak to prožívali Honza a Kristina!

Nejdrsnější díl v historii MasterChefa! V jedenácté epizodě vypadla nejmladší soutěžící Kristýnka a ještě k tomu jí Patricie hned při příchodu seřvala. Za to Honza se Pátě svěřil s tím, že se před testem chutí opil a přiblížil také aféru s ukradenými bramborami. Nejmladší soutěžící Kristýnka prozradila, jak prožívala vyřazení. Slzy a velké zklamání. Co jí řekla rodina? Podívejte se na nový díl!

Jak to vidí MasterChef: Patricie Solaříková 10.díl
13.03.

Jak to vidí MasterChef, 10. díl: Radek Kašpárek okomentoval Oliverovo nadřazené chování vůči Moně

Patricie si do desátého dílu pořadu Jak to vidí MasterChef pozvala porotce Radka Kašpárka a soutěžícího Petra Březinu. V zákulisí je přiměla k tomu, aby se vyjádřili k Oliverovu překvapivému chování. Mimo to si Petr u Patricie pořádně zanadával, a doslova jí tím vyrazil dech!

Jak to vidí MasterChef - 9.díl
aktualizováno 07.03.

Jak to vidí MasterChef, 9. díl: Je Petr slušňák i v soukromí nebo to s Oliverem na pokoji pěkně rozjel?

Velmi emotivní a vášnivý díl máme za sebou a spoustu otázek před sebou! Oliver přiznal, že se s Kamu dál schází a dokonce si i píšou? Zuzka se vyjádřila ke konfliktu ostatních žen z modrého týmu s Oliverem, kvůli kterému nestihli časomíru a dostali se do vyřazovacího kola, který se stal Zuzce osudným. Na Zuzce bylo viditelné, že nesouhlasí s výroky porotců a vyjádřila se i nám, co si o verdiktu myslí.

Jak to vidí MasterChef, 8. díl: Zmanipulovala Denisa Bohouše? - 2
27.02.

Jak to vidí MasterChef, 8. díl: Zmanipulovala Denisa Bohouše?

Patricie Solaříková si tentokrát do svého pořadu pozvala porotce Přemka Forejta a nejslabší soutěžící osmého dílu Denisu Cziglovou. To, že byla nejslabší, ale neznamená, že byla vyřazena! Místo ní odešel Bohouš, který se dobrovolně vzdal, a Patricie si neodpustila na Denisinu adresu poznámku: „To byl strategický proslov na Bohouše, aby se obětoval.“ Přemek jen souhlasně pokyvoval hlavou: „Manipulátorka, no.“ Kromě neobvyklé situace v soutěži probrali v pořadu Jak to vidí MasterChef i nenávistné komentáře, které se týkají jejich osob, a velmi vtipně odhalili střípky ze svého soukromí.

Jak to vidí MasterChef, 7.díl: Hádka v modrém týmu trvala celou hodinu! A viníci?
aktualizováno 20.02.

Jak to vidí MasterChef, 7.díl: Hádka v týmu trvala celou hodinu! Patricie odhalila viníky

Tentokrát Páťa od Pavla vyzvídala, jak to ve skutečnosti bylo s dosud největším konfliktem v MasterChef Česko. Pavel označil pravé viníky i důvod hádky, která trvala dobrou jednu hodinu! A dokonce i porotce Jan Punčochář se rozpovídal o Petrovi. Podle něj nebyl dobrý kapitánem a byl až příliš slušný na svůj tým a málo direktivní. Nakonec se kluci i svěřili s tím, komu fandí… Kdo je Sparťan a kdo Plzeňák? Dokonce i Páta odhalila, že její snoubenec je Sparťan. Tedy možná. Ještě se ho zeptá…

Jak to vidí - 6. díl
aktualizováno 13.02.

Jak to vidí MasterChef, 6.díl: Vyřazený Marek chce dělat společníka. Ale s vařením nekončí

Marek Kühnel sice vypadl, ale smutný určitě není a s moderátorkou Patricií dokonce i flirtuje! Líbili by se vám jako pár nebo by jste si Marka vzali radši sami do kuchyně? Na druhou stranu však Marek také připustil, že MasterChef na něm zanechal i psychickou ujmu a že se především Radka Kašpárka bál. Monika Kokyová měla na mále a popsala, jak bojovala. Sama také přiznala, že napětí skutečně stoupá a že si už i dokonce povídá s jídlem. Co mu říká? To a více uvidíte v novém díle Jak to vidí MasterChef!

Jak to vidí MasterChef, 5.díl: Já jako modelka doma větrníky běžně nedělám, prozradila vypadlá Bára
06.02.

Jak to vidí MasterChef, 5.díl: Já jako modelka doma větrníky běžně nedělám, prozradila Bára

Pátý díl pořadu Jak to vidí MasterChef navštívila stále usměvavá barmanka Lea a marketingová ředitelka Bára, kterou porotci po fiasku s větrníkem vyřadili ze soutěže. Aby ukázala, že se jednalo pouze o zkrat, rozhodla se Patricii donést chutnější povedenou verzi. Patriciin kuchařský slovník se s dalším dílem obohatil o několik termínů. Co znamená její našlehaný bumerang?

Jak to vidí MasterChef - 4.díl - 4
aktualizováno 30.01.

Jak to vidí MasterChef, 4.díl: Palačinkový král Bohouš promluvil. Co rozhodlo o jeho postupu?

Do čtvrtého dílu pořadu Jak to vidí MasterChef si Patricie Solaříková pozvala vítěze z palačinkové výzvy - Bohouše a vášnivou cukrářku Katku. Ta Patricii přinesla již dlouho očekávaný dárek v podobě sladkého zákusku. Bohouš se svěřil s tím, že mu dcera založila účet na instagramu, kde mohou fanoušci sledovat jeho cestu soutěží. Jak okomentoval svůj horlivý boj s pánvičkami, se dozvíte ve videu.

Jak to vidí MasterChef - 3.díl - 6
aktualizováno 23.01.

Jak to vidí MasterChef, 3.díl: Došlo na nejhorší! Soutěžící učí Páťu krájet zeleninu

Ve třetím díle si Patricie do svého pořadu pozvala kartářku Ester a bývalou modelku Báru. Otevřeně se pobavili mimo jiné o tom, proč mezi šestnáct nejlepších postoupila spolu se Zuzkou i Monika. Z výzvy, které se účastnili tří soutěžící, vzešel jeden postupující, druhý vypadl a třetí dostal druhou šanci.

Jak to vidí MasterChef: Patricie Solaříková ve Snídani s Novou
23.01.

Patricie Solaříková vtipně popsala natáčení Jak to vidí MasterChef: Proč jí musí soutěžící nosit dobroty?

Patricie Solaříková je tváří online pořadu Jak to vidí MasterChef. Do Snídaně s Novou si ji pozvali Pavel Svoboda a Gabriela Partyšová, aby pro diváky zjistili, na co se mohou v následujících týdnech těšit.

Jak to vidí MasterChef - 2. díl - 4
19.01.

Recepty z aktuálních dílů i nejnovější drby: Kde sledovat zákulisí MasterChefa?

MasterChef Česko není jen pořad, který běží každou středu od půl desáté večer na TV Nova. Jeho součástí jsou i zajímavé online pořady plné zábavy a odhalení!

Jak to vidí MasterChef - 2. díl - 1
16.01.

Jak to vidí MasterChef, 2. díl: Co říkají soutěžící na kontroverzního kadeřníka, který nechtěl "vyblejt svoji kreativitu" hned v prvním díle?

U Patricie se tentokrát sešli hokejista a dřevorubec. Upřímně spolu promluvili o zákulisí MasterChef Česko. Hokejista Míra se dokonce přiznal, že kvůli natáčení přišel o přítelkyni a nyní je k mání. Vtipně promluvil i o tom, jak ho dříve měli za „vylízaného hokejistu“, ale dnes už ho spíše všichni chválí za dovednosti v kuchyni. To Oliver prozradil, že po dřevorubecké kariéře by rád vařil v souladu s přírodou. Oba odhalili i to, co si myslí o ženské části soutěžících a okomentovali jednoho z kuchařů, který na casting přišel se svým přítelem a uvařil guláš, který ani neochutnal.